Як повернути свій колір волосся?

Багато пані дуже люблять експериментувати зі своєю зовнішністю. І найчастіше зміни стосуються зачісок та відтінку волосся. Русяве стають блондинками, блондинки — брюнетками, брюнетки — рудим і навпаки… А через деякий час часто постає питання, як повернути свій колір волосся. Як це зробити і не зіпсувати структуру?

Щоб повернути колір вашого волосся, потрібно враховувати один нюанс — для цього потрібен час. Відрощувати волосся свого тону потрібно буде довго, поступово зістригаючи пофарбовані кінчики. Відрощуючи волосся, можна використовувати різні засоби, які допомагають волоссю рости швидше. Це підходить, скоріше, тим, хто носить короткі стрижки. При цьому натуральний відтінок волосся не повинен сильно відрізнятися з тоном фарби на кінцях, інакше ваша зачіска буде виглядати безглуздо.

Якщо у Вас волосся середньої довжини, то можна фарбувати їх фарбою, тон якої максимально наближений до вашого природного кольору волосся. Але не потрібно забувати, що фарба з часом змивається, тон її робиться світліше, тому є ризик того, що основна маса волосся таки стане світліше, ніж колір у коріння волосся. Загалом, пофарбовані волосся все одно доведеться поступово зістригати.

Із блондинки в брюнетку

Якщо Ви вирішили перефарбуватися з блондинки в брюнетку або шатенку, потрібно врахувати кілька нюансів і підійти до цього питання з усією обережністю. Отриманий колір може разюче відрізнятися від того, який зазначено на упаковці. Вийти може все, що завгодно, а нерівномірність і неоднорідність забарвлення Вам практично забезпечена. А темно-русяве тону на знебарвлені волосся взагалі може дати зелень. Краще, звичайно, звернутися до професіонала, який давно займається колористикою, щоб він допоміг підібрати фарбу, враховуючи стан і вихідний колір волосся.

З брюнетки в блондинку

За допомогою фарби освітлити темне волосся навряд чи вийде. Для цього існують спеціально розроблені блондирующие препарати, але використовувати їх самостійно не рекомендується, тому що результат може виявитися непередбачуваним, а волосся — зіпсованими. В професійних салонах для освітлення використовують спеціальні змивки для волосся, а також фарбують волосся шарами або роблять часте мелірування. Але не варто все робити відразу. Волоссю необхідний хоча б тижневий відпочинок.

В блондинку, брюнетку з рудою

Складніше повернути свій колір волосся, якщо ви перефарбувалися в рудий колір або інші червоні тони. Тільки в перукарнях Вам можуть запропонувати спеціальні освітлюючі професійні засоби.

Найпростіший та найшвидший спосіб — зняти фарбу. Краще, звичайно, провести її в салонах краси. Спочатку фарбу знімають, а потім тонують волосся. Для цього потрібно проведення декількох процедур, а це негативно відбивається на стані волосся і, до речі, на гаманці.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні