Як позбутися від жирності волосся

Істинною красою будь-якої дівчини, жінки вважаються гарне волосся. Скільки уваги довгі і доглянуті волосся привертають до себе і змушують обертатися чоловіків! А що якщо з волоссям не все гаразд? Як бути в тій ситуації, коли у дівчини не в порядку з рівнем жирності і як позбутися від жирності волосся в її випадку?

Причин може бути декілька: і не належний догляд за ними, і неправильне харчування, і навколишнє екологія, і найголовніше — шкідливі звички. Здається, що жодна причина не відноситься до вашої, але це тільки на перший погляд. Розбираючись з кожної, можна зрозуміти, так би мовити виявити істину такої проблеми, як жирність волосся. Переходимо до пошуку відповідей на питання про те, як позбавлятися від жирності волосся.

Відразу варто відзначити, що якщо ви вже досить довго не можете позбутися від жирності у ваших волоссі, то найімовірніше вам потрібно буде звернутися до ендокринолога, у зв’язку з тим, що виною всьому може бути просто напросто неправильна робота залоз волосся.

Догляд.

Розглянемо першу причину жирності волосся, таку як неправильний догляд. Це, природно, стосується правильного вибору шампуню по вашому типу волосся, на ньому повинні бути присутніми слова «для жирного волосся». Цікаво буде знати, що для того, щоб позбавлятися від зайвої жирності, потрібно підбирати шампунь не по типу волосся, а, скоріше, за типом шкіри голови. Варто пам’ятати, що миття голови повинно проводитися не рідше 1-2 разів на тиждень, щоб голова не виглядала прилизаною з-за скопилася в ній тижневої бруду. Але не варто занадто часто мити голову, так як шампунь може викликати звикання, що не є хорошим показником. І вибирайте краще вже перевірений і випробуваний вами шампунь, по мірі проходження певного часу змінюючи його і застосовуючи його з кондиціонером бажано того ж назви. І ще, теми кондиціонера для волосся варто приділити увагу, так як його потрібно буде вибирати так, щоб його жирність була майже на мінімумі. Що дозволить вам позбавити волосся від зайвого жиру. Та й мити звичайно ж думку не варто занадто гарячою водою, краще буде підібрати такий рівень температури, який буде по можливості якомога ближче до кімнатної.

Раціон харчування.

Переходячи до другої причини жирності вашої голови, нехитрим зауваженням буде те, що потрібно просто зазирнути у ваш раціон, ну і природно в холодильник. Не варто дивуватися тому, що, вживаючи в їжу, багато прянощів, жирностей і іншого, ви стали володарем не ідеальних волосся, які більше схожі на неохайно доглянуті і майже завжди немиті. Та й постійні дієти провокують до зайвої жирності волосся, прийміть до відома.

Інші причини зайвої жирності волосся.

До теми про екологію, що оточує нас, можна сказати, що до неї відносяться природно повітря і вода. У великих містах, всім не секрет, повітря дуже і дуже забруднений, тому у жителів таких мегагородов, частіше, ніж у жителів сільської місцевості та міст поменше, волосся стикаються з проблемою жирності. Вода скрізь теж різна, де вона в своєму складі має велику частину змісту хлорки, де її набагато менше, а де-то вона кришталево чиста (зокрема джерельна). Так що воду просто необхідно кип’ятити, для того, щоб використовувати для миття голови. У холодну пору року, не потрібно тримати свою голову не захищеної від льодових вітрів, це теж провокує проблему з волоссям.

Шкідливі звички, такі як зловживання напоями міцніше, так само провокують непотрібні проблеми з жирністю. Волосся стають слабшими, тьмяніше, що призводить до порушення вироблення сальних залоз у волоссі. Так що варто задуматися над тим, що буде для вас пріоритетнішою: більше «розслаблятися» або мати шикарну шевелюру.

Позбавлятися від такої проблеми, як жирність волосся, можна, вдаючись до такої близької, простий і найчастіше знаходиться під рукою народній медицині. В арсеналі маємо кілька простих у застосуванні «рецептів».

Наступним важливим зауваженням для вас буде ваша манера зачісувати волосся. Якщо ви постійно робите одну і ту ж зачіску, збираючи при цьому волосся в дуже жорсткий і міцний хвіст, ви ще сильніше провокуєте виділення жиру в волоссі, якому стає легше стікати по такій «конструкції волосся». Так що частіше міняйте зачіски, адже якщо подумати, можна нафантазувати багато нового і цікавого.

Одним, можна сказати радикальним методом, буде хімічне втручання у ваші волосся, а саме завивка, або ж дуже коротко пострижені волосся. Але на цей рахунок всі думки і бажання у всіх індивідуальні.

Хоча і народні методи боротьби з жирністю волосся не завжди можуть бути настільки вірними і дієвими, завжди можна попросити допомоги у досвідчених і професійних людей, яких ми називаємо лікарями. Але сподіваємося, що це будуть вже крайні ваші заходи. Але навіть, якщо ця проблема вас не покидає, ви завжди можете звернутися не тільки до лікарів, але і просто піти в салон краси, де майстри своєї справи допоможуть в цьому нелегкій справі боротьби із зайвою жирністю волосся. Вони можуть порекомендувати ті препарати, які підійдуть саме вам і вашому випадку.

Успіхів вам завжди бути тільки на висоті і, щоб вам ніколи не довелося позбуватися небажаних проблем з жирністю волосся.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні