Як позбутися від жовтого кольору волосся?

Існує думка, що популярність блондинок ніколи не згасне. І навіть незважаючи на те, що освітлення волосся багатьом здається вульгарним і непривабливим, дуже багато людей вибирають для своїх волосся саме блонд. Що зараз, що півстоліття тому — на блондинок звертали і звертають увагу. Однак якщо раніше жінки могли дозволити собі жовтуватий відтінок волосся, то в наші дні котирується тільки повністю білий колір волосся! Жовтуватий відтінок виглядає, так би мовити, «селянським» і дешевим. Тому варто задуматися про те, як боротися з жовтим кольором волосся.

Добитися ідеально білих красивих волосся — непросте завдання. Нерідко жінка, яка прийняла рішення перефарбувати волосся в платиновий благородний блонд, може після фарбування з розчаруванням виявити, що волосся стали жовтими.

Стилісти-професіонали радять задуматися про можливості появи жовтого відтінку ще до того, як приступити до їх освітлення. Щоб уникнути появи жовтизни, волосся, перш за все, потрібно підлікувати, забезпечити їх нормальним харчуванням, зволожити належним чином. Тобто якщо волосся пересушене, ослаблені або легко ламаються, то освітлювати їх категорично не рекомендується. Якщо ж ви все одно спробуєте освітлити їх в такому стані, то швидше за все вони забарвляться нерівномірно і будуть жовтуватого відтінку.

Як фарбувати волосся і не отримати жовтий відтінок

Ті, хто впевнений, що фарбування волосся, в тому числі і блондування, проведене в салоні краси, вже точно гарантує гарний колір волосся без всякої жовтизни, глибоко помиляються. Щоб звести до мінімуму ймовірність отримання жовтого відтінку запам’ятайте і застосовуйте наступні правила. Вони допоможуть і у тому випадку, якщо ви фарбуєте волосся в домашніх умовах, і при блондировании в салоні.

 • Щоб отримати колір волосся без жовтизни, фарбу слід вибирати холодних тонів, тобто «арктичний», «спеціальний», «платиновий», «перлинний» і т.д.;
 • Якщо ви хочете віддати перевагу теплим відтінкам, таким як «сонячний», «пісочний», «пшеничний», «золотий», то пам’ятайте, що при них отримати жовтий відтінок волосся куди ймовірніше. Щоб уникнути цього, ретельно вивчіть інструкцію, яка обов’язково додається до фарби і уважно виконуйте всі рекомендації з неї при фарбуванні. Повірте, цей крок дуже важливий, виробник, як правило, куди краще знає свою продукцію і зацікавлений у тому, щоб ви і далі користувалися його продуктом, тому зазвичай в інструкції все описано максимально детально;
 • Користуйтеся тільки товарами відомих і перевірених виробників. У наші дні ринок пропонує багатий асортимент різноманітних якісних коштів на будь-який смак. Купувати фарбу найкраще в спеціалізованому магазині, а не на ринку або в наметі, оскільки дуже часто в таких місцях фарба може бути зіпсованою через недотримання умов зберігання — як правило, засоби для фарбування волосся дуже чутливі до атмосферних явищ, зокрема, до температурного режиму;
 • Не рекомендується проводити забарвлення під час місячних. Результат процедури навряд чи можна передбачити і нерідко може бути так, що замість бажаного відтінку волосся виходить щось взагалі не піддається опису. Це насправді так. Відомі випадки, коли жінка могла протягом декількох років, проходячи процедуру блондування отримувати ідеальний результат у вигляді платинового волосся, а одного разу, покрасившись під час місячних, отримати колір волосся, ошарашивший навіть досвідченого стиліста.
 • Як позбутися від жовтизни волосся

  Однак, навіть якщо ви дотримали всі правила, а в результаті отримали жовтий колір волосся, то не варто панікувати — це все можна поправити. Основні варіанти вирішення вашої проблеми два:

  • Ви можете придбати в магазині спеціальний засіб саме на такий випадок. Воно називається «коригуючий бальзам» і націлене саме на те, щоб прибрати небажану жовтизну з волосся;
  • Повторно пофарбуватися відтіночним шампунем або тоніком більш холодного відтінку.

  Також ще є домашні фарби для волосся, які робляться з використанням натуральних барвників. Їх недолік в тому, що вони в більшості своїй нестійкі, з-за чого вони використовуються досить рідко.

  Добавить комментарий

  запис в діагностичні центри України
  Поле обязательно для заполнения
  Поле обязательно для заполнения
  Запис здійснюється через сервіс Лікарні