Як правильно доглядати за нарощеними волоссям

Зараз багато нарощують собі волосся, щоб мати гарні пасма. Однак вони вимагають ретельного догляду. Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно доглядати за нарощеними волоссям.

Нарощувати волосся можна різними способами. Є стрічкове нарощування, англійська технологія і багато інші методи. Наприклад, англійська технологія нарощування волосся роблять наступним чином: пасмо справжніх волосся з’єднують з пасмами штучних волосся за допомогою смоли. Ця смола виходить з нагрітого апарату. Якщо вже зважилися на такий крок, не забудьте про догляд за волоссям. Сьогоднішні сучасні технології дають можливість майже кожному бажаючому в дуже короткий проміжок часу обзавестися довгим волоссям. При цьому важливо пам’ятати, що змінивши образ один раз, необхідно кожен день доглядати за волоссям.

Також треба врахувати, що необхідно буде робити корекцію кожні п’ять місяців. І потрібно слідувати наступним правилам, щоб мати гарне волосся. По-перше, не можна використовувати шампуні, призначені для сухого волосся. Тому що вони містять компоненти, які здатні зіпсувати зовнішній вигляд нарощеного волосся. Не можна мити голову, нахиляючи голову вперед, а обов’язково тримати голову вертикально, при цьому плавно розподілити шампунь по напрямку росту волосся, щоб не перешкодити. Фахівці радять не лягати з мокрим волоссям. Не можна в коріння волосся втирати бальзам, маски і які-небудь засоби. А застосовувати маски або всі види бальзаманужно по всій довжині волосся, але ні в якому разі не торкатися коренів.

На ніч же волосся потрібно збирати в хвіст. Волосся потрібно розчісувати гребінцем, у якої широкі зуби і немає кульок на кінцях. А розчісуватися радять в день три рази. Якщо ви вирішили наростити волосся, то потрібно вибрати колір фарби. Фахівці не радять це зробити в домашніх умовах, а необхідно звертатися до фахівців, щоб не зіпсувати волосся. Так як фарбу на волосся необхідно наносити певним чином. Потрібно врахувати те, що після нарощування повинні дотримуватися правила по догляду за нарощеними волоссям. Обов’язково використовувати маски і кондиціонер, не смывающийся водою. Шампунь для миття волосся використовувати розведеною водою. Не можна залишати на голові шампунь довго, а тримати всього дві хвилини. Нарощені волосся накручують на бігуді, роблять тонування, хоча потрібно ичесть, щоб у фарбі перекис не перевищувала шести відсотків. Їх в обов’язковому порядку потрібно розчісувати гребінцем, яка має натуральну щетину. А ось купатися дозволяється тільки прикривши волосся яким-небудь захисним убором для голови.

Однак врахуйте той факт, що не дозволяється робити нарощування тим, хто брав хіміотерапію, сильні антибіотики або гормональні препарати.

Такі волосся вимагають правильного і дбайливого поводження. Лягати не треба з мокрими волоссям, а то вранці важко розчесати і привести їх у порядок. А мокрі волосся радять розчісувати від кінчиків і навіть зібравши волосся в пучок,поступово піднятися до коріння.

Навіщо потрібен спеціальний догляд за волоссям? Тому що штучні волосся не отримують живлення від коренів і їх потрібно зволожувати або живити кожен день. У місяць один раз радять звернутися в салон до фахівців і пройти спеціальну процедуру для догляду за волоссям.

Якщо ж у вас немає часу піти в салон, то можна здійснити догляд за волоссям в домашніх умовах. А саме: потрібно використовувати зволожуючий шампунь, бальзам, який пом’якшує волосся і дозволяє легко розчісувати і кондиціонер. Також треба вживати термічний спрей, призначений спеціально для нарощених волосся, для того, щоб захистити волосся під час сушіння феном. Не треба зловживати кондиціонером, масками або ж іншими засобами.

Таким волоссю протипоказана дуже гаряча вода, хоча крім води їх треба вберегти від високої температури, наприклад, гарячого фена або плойки. А якщо вирішили укласти волосся вдома, без втручання фахівця, то потрібно бути уважним, щоб розжарені щипці, прасування для випрямлення волосся не торкнулася б капсули. Сушити феном волосся рекомендується дуже рідко. Цим ви продовжите термін збереження ваших нарощеного волосся. Засоби, якими ви вирішили зробити укладку, повинні бути м’якими.

А взагалі рекомендується побільше відвідувати салони краси, для того, щоб забезпечити правильний і необхідний догляд за волоссям саме завдяки фахівцям. А після того як ви зробили процедуру, необхідно купити всі необхідні засоби по догляду за волоссям. І не можна робити це без ради вашого майстра. Він може порадити вам як правильно і дбайливо доглядати за вашими волоссям. Не треба відкладати, тому що ви можете пошкодити їх і вони втратять свій шикарний вигляд. І те, що ви хотіли мати вже навряд чи отримаєте. Отже, потрібно правильно доглядати за нарощеними, так і за вашими волоссям. Так як правильний догляд, може вплинути на зростання вашого волосся. Тепер ви знаєте, як правильно доглядати за нарощеними волоссям.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні