Як правильно накрутити волосся на бігуді

Як часто багато з нас скаржаться на те, що Бог не нагородив їх кучерявим волоссям! Бажання підкреслити свою індивідуальність і красу пишними розкішними локонами існує у кожної жінки. Як же досягти досконалості? У цьому можуть допомогти бігуді, але щоб ваші локони були досконалі, потрібно знати, як правильно накрутити волосся на бігуді.

На сучасному ринку догляду за волоссям існує велика кількість різних за розміром і за формою бігуді. Вони бувають поролоновими, пластмасовими або металевими з пластмасовим покриттям. Існують електробігуді і бігуді з різним видом кріплень. Найбільшою популярністю серед жінок користуються бігуді з гумовим кріпленням.

А як же гарячі щипці та хімічна завивка? У цих, досить популярних засобів завивки, мається один істотний недолік. Вони псують волосся. Бігуді, на відміну від них, абсолютно не шкодять волоссю. Звичайно, недолік є і у бігуді. Він полягає в тому, що процес завивки на бігуді вимагає достатньої спритності і займає багато часу. Але якщо ви будете користуватися бігуді регулярно, ви навчитеся робити це швидко.

Як потрібно правильно користуватися бігуді.

Незважаючи на те, що існує багато видів бігуді, техніку їх використання об’єднують кілька правил.

Волосся при завивці не повинні бути дуже мокрими або пересушеними. Зайва волога на волоссі не сприяє якісній завивці, так і сушитися на бігуді мокрі волосся занадто довго. Пересушені волосся дуже складно накрутити на бігуді. Завивка, зроблена на сухі волосся, швидко втрачає форму. Якщо вам потрібно терміново зробити завивку на сухі волосся, обприскати їх водою з пульверизатора.

Інструменти для завивки на бігуді.

При виконанні завивки на бігуді вам знадобляться деякі інструменти. Це самі бігуді, два дзеркала і гребінець з довгою тонкою ручкою. Бажано, якщо під рукою також буде пульверизатор. Дзеркала необхідні для накручування волосся на потилиці. Ручкою гребінця ви будете відокремлювати пасма необхідної товщини, а пульверизатором при необхідності обприскувати сухі волосся.

При виконанні завивки на бігуді кожна використовувана пасмо волосся повинна бути добре сі чеше. Якщо використовуються бігуді зі щетинками, погано розчесані волосся можуть заплутатися в них і для звільнення волосся, вам доведеться докласти досить багато зусиль.

Зараз в магазинах продається велика кількість спеціальних закріплювачів, використовуваних при завивці на бігуді. Під час змочування голови вони покривають волосся тоненькою плівкою, яка зміцнює і захищає їх від пошкодження. Кожен закріплювач розрахований на свій тип волосся. При виборі закріплювача враховуйте це, інакше закріплювач вам не тільки не допоможе зберегти зачіску, але і зіпсує її. Наприклад, закріплювач з сильною фіксацією, нанесений на тонкі і повітряні волосся, обтяжить їх і зачіска втратить форму.

Як накрутити волосся для завивки: техніка для різних типів волосся.

Техніка накручування волосся на бігуді не складна, але вимагає деякої вправності. Тонкою ручкою гребінця відокремлюєте від волосся пасмо, рівну ширині бігуді. Злегка опрыскиваете її водою з пульверизатора. Це допоможе вам утримати пасмо в руках і правильно накрутити її на бігуді. Починайте накручування пасма з кінчиків волосся, приклавши їх до середини бігуді і завертаючи бігуді всередину. Волосся на бігуді накручуйте рівномірно до коренів волосся, але не намагайтеся зробити це занадто щільно, щоб не виникло відчуття болю. Подібним чином накрутіть все волосся і дочекайтеся їх висихання. Розчісувати накручене волосся слід не раніше, ніж через 15 хвилин після зняття бігуді, інакше вони можуть втратити форму.

Якщо у вас неслухняні або тонке волосся, які погано піддаються укладанню, перед накручуванням пасом на них потрібно нанести спеціальний гель або пінку для укладки волосся. Сучасні косметичні фірми пропонують великий вибір засобів для укладання, що зміцнюють волосся. При виборі засобу керуйтеся вашим типом волосся.

Завивка на бігуді довгого волосся вимагає набагато більше майстерності і часу. Давайте розглянемо, як можна це зробити.

В загальних рисах, техніка накручування на бігуді довгих волосся, така ж, як і коротких волосся. Волосся потрібно добре розчесати, обприскувати з пульверизатора, відокремити невелику пасмо і щільно закрутити її на бігуді, тримаючи пасмо під прямим кутом до голови. При накручуванні довгих волосся не варто забувати про те, що товщина пасма повинна бути менше, ніж при накручуванні коротких волосся. Якщо пасмо буде занадто товста, на бігуді може не вистачити місця, що погано позначиться на якості завивки. Крім цього, при завивці довгих волосся бажано використовувати різні засоби для укладання. Це можуть бути пінки, муси або народні засоби — желатин, пиво і цукор. Ви самі повинні вирішити, яким засобом будете користуватися. При завивці довгих волосся не варто використовувати бігуді з гумкою, так як гумка може залишити на волоссі некрасиві, неакуратні сліди.

Ось і закінчився наш невеликий розповідь про бігуді. Вам сподобалося? Тоді сміливо вибирайте бігуді, найбільш відповідні вашому типу волосся, і незабаром ваші локони потрясуть оточуючих красою і досконалістю.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні