Як правильно перефарбуватися з брюнетки в блондинку

Ви хочете змінити зовнішність? Для цього зовсім необов’язково робити пластичні операції або худнути. Просто й швидко можна створити новий вигляд, змінивши зачіску і перефарбувавши волосся. Якщо ви брюнетка, навіть найпростіше освітлення волосся біля скронь внесе свіжий акцент на вашу зовнішність. Що ж тоді говорити про суттєві рішення поміняти колір світло-русявого в мідний, з попелястого в шатена з червоним відтінком. А якщо ви хочете зробити дуже сміливий крок — стати яскравою блондинкою, прочитайте наші поради, як правильно перефарбуватися з брюнетки в блондинку.

Як стати блондинкою в домашніх умовах?

Первинне освітлення.

Для цього краще всього використовувати професійні засоби. Не варто користуватися барвниками для домашнього користування. При фарбуванні волосся в більш світлі тони, ніж натуральний, застосовують кисень 6, 9, 12% (прозора рідина, розлита в пляшки 1, 5-2 літра, продається на розлив в спеціалізованих магазинах). Заради економії можна купити одну пляшку потрібного відсотка освітлювача і одну банку освітлювальної пудри, як ще її називають, супры.

При виборі відсотка оксигена потрібно бути уважними — чим вище відсоток, тим він більш агресивний. 12%-ві активатори зняті з виробництва багатьма виробниками. При використанні 9%-ного потрібно чітко контролювати час дії, а то потім нічого буде фарбувати, залишитеся без волосся. Хоча 6%-ний оксиген самий м’який, але все одно краще його не перетримувати.

Щоб приготувати суміш блондатора, потрібно взяти одну мірну ложку блакитного порошку, дві ложки оксигена, тобто в пропорції 1: 2. Необхідно розмішувати в пластмасовій посуді безпосередньо перед нанесенням на волосся. Працювати з барвником необхідно в рукавичках і з спеціальним пензликом. Не забудьте про захисний комплект для себе і про фартух для помічника.

Волосся треба розділити горизонтальним і вертикальним проділом, пасма закріпіть затискачами. Починайте освітлення з нижезатылочной або тім’яної частини — як вам зручніше. Головне правило при першому освітленні — це відступивши 2 см від коренів. Засіб наносити потрібно дуже швидко і рясно, щоб волосся «купалися» в фарбі. Це забезпечить максимальне фарбування, без темних плям.

Береться пасмо шириною 2 см, блондатор наноситься по всій довжині і прочісується пластикової гребінцем. Обробивши одну частину, швидко переходьте до наступної. Відлік часу витримки фарби починається з того моменту, коли засіб наноситься на останню пасмо і все волосся вже підведені, тому потрібно мати навик в цій справі. Якщо вже минуло півгодини, а оброблено не так багато, тоді потрібно турбуватися про тієї частини голови, з якої почалася фарбування. В цьому випадку треба постаратися швидко дофарбувати все волосся, а першу частину через 15-20 хвилин змити, що дуже незручно. Краще, звичайно ж, швидше наносити засіб і швидше прочісувати. Не перетримуйте, а при необхідності зробіть повторне освітлення через 3 дні.

Засіб слід змивати через 30 хвилин. Потім миєте волосся шампунем, можна і два рази. Нанесіть бальзам, промийте волосся і акуратно витріть рушником.

Тепер оцінюєте ступінь випадіння волосся. Якщо волосся випадає пристойними жмутами, то таке освітлення проводите через 1-2 тижні. В основному, у натуральних брюнеток волосся здорові і густі. Якщо після першого освітлення ваші волосся випадає в межах норми, тоді сушіть їх холодним повітрям фена. Не лякайтеся отриманого мідно-жовтого кольору волосся, адже це не кінцевий результат.

Повторне освітлення.

При повторному освітленні засіб з пудри і оксигена потрібно наносити вже і на корені. Повторюєте ті ж дії, що і при первинному освітленні — швидко наносити, витримуєте 30 хвилин, змивають і сушіть холодним повітрям. Визначити ступінь підготовленості волосся до нанесення тону. Якщо волосся недостатньо посвітлішали, то процедуру слід повторити через 3-4 дні, можливо ще 2 рази. Здоровим темним волоссям необхідно витримати посилену травлення пігменту.

Вибір крем-фарби.

Нарешті, ви підготували для фарбування волосся. Фарбу бажаного відтінку можна вибрати професійну чи побутову («Гарньєр», «Палетт» та ін ). Краще всього купити професійну фарбу і до неї 3%-ний або 1, 5%-ний оксиген для фарбування тон в тон, можна на один тон вище.

У барвниках для домашнього використання кисень 6%-ві і 9%-ні, а ваші волосся й так випробували сильний хімічний вплив. Але якщо ви ще готові піти на жертви, то ви можете використовувати при фарбуванні кисень для блондування. Професійна крем-фарба продається в тюбиках, з позначеними мірними обмежниками, що дуже зручно і допомагає перефарбуватися правильно. Фарба з оксигеном змішується в пропорції 1: 1. Все як завжди: змішали, завдали, витримали, змили. У салонах починають наносити фарбу з коріння по всій голові, потім повертаються і продовжують наносити по всій довжині, прочісують. Витримують 35-40 хвилин, зовсім не страшно трохи перетримати.

Прибираємо жовтизну.

Якщо ви хочете перефарбуватися в блондинку холодних відтінків, то залишилася жовтизна буде явно турбувати і дратувати. Відомо, що фіолетовий колір гасить жовтий відтінок. І щоб без кінця не купувати професійну фарбу, можна використовувати тонуючий засіб. Воно діє на волосся поверхнево, швидко змивається і не завдає шкоди. Тонують фарбу необхідно розбавляти водою і кожен раз після миття полоскати в ній волосся.

Можна зробити висновок: перефарбуватися з брюнетки в сліпучу блондинку — це величезна праця, що займає багато часу і фінансових витрат.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні