Як правильно підібрати косметику для догляду за волоссям

У наших волосся, так само, як і у нас бувають дуже важкі часи, коли всі наші зусилля надати їм нормальний зовнішній вигляд закінчуються невдачею. Для того, щоб допомогти нашим волоссю подолати важкий момент, необхідно дуже добре знати їх особливості і, виходячи з цього вміти правильно підібрати косметичні засоби по догляду саме за вашим типом волосся. Отже, як правильно підібрати косметику для догляду за волоссям або, які засоби підходять певного типу наших волосся?

Питання про те, як правильно підібрати косметику по догляду за волоссям, стоїть дуже гостро перед кожною дівчиною і жінкою. Адже в наш час косметичний ринок, просто ломиться від засобів по догляду за тим чи іншим типом волосся. Але зробити єдино вірний вибір і підібрати косметику, яка дійсно допоможе вирішити проблеми з волоссям не така вже й легка справа. Тож, давайте разом спробуємо правильно підібрати саме ті засоби, та косметику для волосся, які дійсно дадуть очікуваний результат.

У вас дуже сухі, посічені і ламке волосся, які на відчуття нагадують солому. Причина таких волосся полягає в постійній зміні кольору волосся шляхом їх освітлення або надмірного перебування на сонці. Вам варто обов’язково зістригти посічені кінчики. Після чого, для догляду за таким волоссям, вам необхідно звернути увагу на косметичні засоби, у складі яких є так звані » УФ-фільтри, а також речовини, які впливають на відновлення структури волосся (силікон, віск, протеїни і гліцерин). Наприклад, серія шампунів для фарбованого волосся від Лореаль або Велла Віталіті. Також вам потрібно придбати спеціальну живильний крем-маску для сухого волосся і вітамінізовану маску. І ще, не забудьте вибрати кондиціонер ополіскувач, який має багатий вітамінний комплекс.

А тепер виберемо косметику для волосся, які схильні до жирності. Основні причини підвищеної жирності волосся: порушення ендокринної системи, надмірне виділення сальних залоз, неполадки в роботі печінки або кишечника і навіть проблеми з нервовою системою.

Жирними волоссям вважаються волосся, які жирніє вже до вечора, після ранкового миття голови. У цьому випадку ми вам радимо підбирати такі шампуні, які містять лимонну кислоту і екстракти натуральних лікувальних трав і рослин (лопух, кропива, м’ята, евкаліпт). Хорошим прикладом для догляду таким типом волосся, може стати шампунь із серії Эльсев для жирного волосся від Лореаль. До речі, ні в якому разі не використовуйте косметику для жирного волосся, яка містить які-небудь добавок спирту (лікувальні настої).

Якщо ваші волосся жирне біля коріння, але мають сухі кінчики, як правило, під цей розряд потрапляють надмірно довге волосся або волосся, які постійно піддаються вирівнювання за допомогою плойки. Такі волосся рекомендовано підстригати кожен місяць на пару сантиметрів, знімаючи посічені кінчики.

Засоби по догляду за волоссям, ми рекомендуємо підбирати бальзам і шампунь для жирного волосся. Величезний акцент необхідно зробити на виборі лікувальних масок для волосся. Зверніть свою увагу на протеїнові маски для волосся, до складу яких обов’язково повинен входити кератин. Такі маски дуже добре зволожують сухі кінчики волосся, проникаючи в середину кожного волоска і, тим самим, захищають волосся від негативного впливу навколишнього середовища. До речі, такі волосся не варто постійно мити шампунем однієї і тієї ж косметичної марки, інакше відбудеться звикання і ефект просто буде загублений. Спробуйте поекспериментувати, змінюючи шампуні для догляду за сухими кінчиками волосся.

Якщо ваші волосся позбавлені об’єму та пишності і з-за цього вони виглядають млявими і тьмяним. Ми рекомендуємо використовувати повний комплекс засобів, які надають об’єм волоссю. Наприклад, серія Эльсев з колагеном від Лореаль, Сансилк для обсягу або Чиста лінія. Маски для такого типу волосся, рекомендується робити як можна рідше.

Проблеми з лупою. Лупа найчастіше викликають — стреси, суха шкіра, грибок голови, носіння синтетичних головних уборів, холод або, навпаки, спека. У кожної людини поява лупи відбувається з різних причин.

В цьому випадку, вам необхідно звернути свою увагу на лінію лікувальних шампунів, до складу яких входять активні антибактеріальні речовини (цинк, перитионом, кетоконазол). Це такі шампуні, як Хед Енд Шоулдерс або Нізорал.

Надмірне випадання волосся. Причини втрати волосся: стреси, негативний вплив навколишнього середовища, гормональне порушення, надмірна довжина волосся, нестача вітамінів, сезонні випадання і багато іншого. До речі, випадання волосся, це ще не причина для паніки. Пам’ятайте, що кожні чотири роки у людини відбувається обов’язкова зміна волосся і з цієї причини ваші волосся починає інтенсивно випадати, щоб поступитися місцем новим.

В такому разі ми рекомендуємо звернутися до лікаря за консультацією та внести в свій щоденний раціон необхідні для волосся вітаміни. Із засобів для догляду за волоссям, вам необхідно зупинити свій вибір на зміцнювальних шампуні, до складу яких входять активні компоненти або лікувальні трави. Наприклад, Чиста лінія або Сто рецептів краси.

Якщо у вас дуже тонкі і слабкі волосся, вам необхідно вибирати косметику для волосся з так званим, ущільнюючим ефектом. Ці кошти повинні прибирати сентитический заряд і захищати ваші волосся від несприятливих факторів, створюючи спеціальний захисний бар’єр. Наприклад, серія Клисс Курей від Швардскоп для тонкого і ослабленого волосся.

І наостанок, скажемо пару слів про те, як правильно підібрати косметичні засоби по догляду за сивим волоссям. Такі волосся рекомендовано фарбувати натуральними фарбами (хна, басма) або з відтінком тоніками. Ці засоби краще всього приховують сивину. З шампунів і бальзамів вам варто звернути увагу на омолоджуючий комплекс засобів для догляду за волоссям. Наприклад, така косметична серія є в косметиці для волосся серії Ейвон.

Пам’ятайте, що правильний догляд за волоссям безпосередньо залежить від добре і правильно підібраної косметики для волосся. Тільки завдяки цьому ви зможете підкорити всіх доглянутими і здоровими волоссям. Удачі!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні