Як правильно підібрати стрижку і колір волосся

Бажання бути красивою і неповторною жінки переважає, ніж бажання їсти, пити, відвідувати нічні клуби або інші заклади. Адже навіщо кудись йти, якщо той чоловік, якого ти бачиш у дзеркалі, тебе не влаштовує. Дивишся на нього і розумієш, що тобі хочеться змін. Як всім відомо, і навіть неодноразово доведено психологами, будь-які зміни в житті потрібно починати із зовнішності, таких простих і приємних речей як зміна іміджу, стилю, зміна зачіски, кольору волосся, макіяжу.

Навіть якщо у вас в житті не трапилося ніякого переломного моменту, а вам просто хочеться новизни у своїй зовнішності. Якщо так сказати душа вимагає свята, то не варто зволікати, необхідно щось змінювати. Дівчата і жінки різного віку постійно задаються питанням, як правильно підібрати стрижку і колір волосся? Підбір стрижки і нового кольору волосся це не просто кинути жереб, поставивши на рудий колір, або навпаки блондинистий. До цього варто ставитися так само серйозно, як ви ставитеся до питання підбору зручного взуття, гарного нового автомобіля, квартири. Адже з новим чином вам жити далі життя, нехай місяць, два чи півроку до нової зміни іміджу, але все ж. Подумайте добре над своїм новим образом, він повинен бути для вас комфортним.

Так як правильно підібрати стрижку і колір волосся? Для вирішення цього питання є безліч способів. Перший найлегший. Зараз салони краси, або старим і звичним для нас назвою — перукарні, відкриті на кожному кроці. Записатися на прийом до фахівця не становить праці. Стиліст або перукар для того і вчився і постійно практикує свою майстерність щоб допомагати жінкам змінюватися. Добре, що є такі люди, до яких приходиш по запису як до лікаря, але отримуєш більше задоволення, йдучи від нього. Стиліст підбере відповідний вам колір волосся, більше того він пофарбує вас професійно, рівномірно і однотонно, чого часто жінки не можуть зробити в домашніх умовах. Порадить вам кілька видів стрижок на вибір, змінить вам з легкістю образ від просто милої дівчини, до стервозною шахрайки, або ж навпаки. Він врахує всі ваші побажання і втілить їх у реальність. Ви можете довіритися відмінного фахівця і неодмінно залишитеся, задоволені своїм новим образом, кольором, стрижкою. Єдиний можливий мінус-це те, що за послуги стиліста необхідно платити більше ніж просто за послугу перукаря — підстригти, пофарбувати, але результат того вартий.

А як правильно підібрати стрижку і колір волосся, не вдаючись до допомоги стиліста і перукаря? Є так само різні програмки і програми в інтернеті, а так само які програми ви можете встановити на свій комп’ютер. Ці програми прості в експлуатації і цікаві. Для того щоб скористатися такою програмою вам всього лише необхідно мати свою фотографію в електронному варіанті. Якщо у вас є відповідна фотографія, то ви її просто завантажуєте в програму і вперед, міняйте свої образи, не відходячи від комп’ютера. В даній програмі ви можете змінювати колір волосся, підбирати різні відтінки, так само можете додавати різні кольорові пасма. Ви можете подивитися як вам підійдуть чи ні стрижки різної довжини при цьому не подстригаясь. У програмі є варіанти стрижок як з дуже коротких, так і довгих волосся, різні варіації чілок і проділів. Так само в таких програмах справу на підборі зачіски та кольору волосся не закінчується, зазвичай там є ще й додаткові послуги, такі як змінити колір очей, приміряти капелюх, окуляри або аксесуар. Загалом, є відмінна площа для фантазії і експериментів над собою. Єдиний мінус таких програм це те, що у кожної людини свій тип і структура волосся, у кого-то вони більш рідкісні, у когось більш густі, у когось менш об’ємні. В цьому і полягає проблема, з якою ви можете зіткнутися, програма не зможе вам сказати для якого типу волосся підходить та чи інша стрижка, це ви зможете визначити лише в кінцевому результаті, коли подстрижетесь.

Якщо ви вирішили не звертатися до спеціальних програм або консультації у стиліста, а вирішили самі підібрати собі відповідний образ і питання, як правильно підібрати стрижку і колір волосся вас все ще мучить, не переживайте. Для того щоб правильно підібрати стрижку і колір волосся необхідно для початку визначити як у вас зараз колір волосся, і зрозуміти вдасться спроба перефарбуватися. Якщо це не можна зробити відразу, варто зрозуміти, у скільки етапів це можна зробити і чи варта гра свічок. Адже, наприклад, чорного кольору пофарбувати в блондинку дуже складно. Навіть, не стільки важко, скільки це проблематично і шкідливо для волосся. Наскільки відомо чорний колір і білий має сильну хімічну формулу, для того щоб колір довго міг триматися. І осветлившись відразу з чорного відтінку, ви не зможете отримати бажаний колір перловий блондин. А всі спроби домогтися цього кольору будуть зайвий раз псувати аміаком ваші волосся. Починайте змінювати колір волосся не настільки кардинально, або поновіть свій колір волосся, додавши світлі або ж кольорові пасма.

Для того щоб правильно підібрати стрижку необхідно відштовхуватися від типу особи, його форми, а так само від структури волосся. У стрижці за типом особи врахуйте його особливості, якщо обличчя кругле, то необхідно прикривати щоки, можна додати чубок, а так само робити об’ємні зачіски щоб візуально змінити форму обличчя. Для дівчат з квадратною формою обличчя поради щодо зачіски практично такі, як і для круглолицих. Для дівчат з трикутною формою обличчя підбирайте стрижки, які будуть додавати обсяг в області в підборіддя, але при цьому відводити увагу від широкого і високого чола. Рідко виникають проблеми з підбором стрижки у дівчат і жінок з овальним обличчям, їм підходять практично всі види стрижок.

Якщо ви все одно не вирішили, як правильно підібрати стрижку і колір волосся погортайте журнали з новими тенденціями моди, дізнайтеся, що можна в новому сезоні, або подивіться готові стрижки з фарбуванням, і виберіть собі вподобану, взявши за приклад для вашого майстра. Хороший майстер завжди зможе в певній стрижці зробити корекцію під ваш тип особи. Тому не бійтеся експериментувати і пробувати щось нове.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні