Як правильно вибрати гребінець?

Щоб навчитися робити красиві укладання, зовсім не обов’язково кожен день ходити в салон. Всього лише потрібна відповідна гребінець. Але як правильно вибрати гребінець з сучасного широкого асортименту? Для цього потрібно розуміти, для чого потрібні різні гребінця і гребінці. Також правильна гребінець додасть волоссю блиск і шовковистість.

Як правило, гребінці та різні щітки роблять з металу, дерева, пластику, кераміки, а іноді і силікону або слонової кістки. Щетина буває як природна, так і штучна. Фахівці, звичайно ж, радять користуватися гребінцями з натуральною щетиною, ідеальним варіантом вважається шерсть свині. Однак, вартість гребінці з натуральною щетиною в кілька разів вище ціни на щітки зі штучного матеріалу.

Найбезпечнішими і правильними прийнято вважати дерев’яні гребінці. Але їх гребені підходять тільки для хорошого розчісування волосся або нанесення фарб і масок будинку, так як дерево не бере участь в хімічних реакціях з їх вмістом. З деяких порід дерева роблять гребінця, що володіють цілющими властивостями. Але властивості зникають, якщо виріб покрити лаком.

Пластмасові гребінці вважаються корисними, оскільки вони досить гігієнічні. Їх просто мити, вони швидко висихають і не псуються від вологи. Однак пластмаса швидко накопичує статичну електрику. Тому хороші гребінця зазвичай покривають спеціальним антистатичним розчином.

В минулому були популярні металеві гребінці, але і зараз іноді перукарі користуються ними. Металеві гребінці швидко позбавляють від статичної електрики. Але в цьому виді гребінців є і свої мінуси, для розчісування кожен день вони не підійдуть, так як метал дуже шкідливий для пасм.

Силіконові гребінця зазвичай не роблять з чистого силікону. Як правило, це сплав пластику і силікону, а іноді і додають каучук замість силікону. Так як вони теж досить гігієнічні, а ще й гарні проти статичного електрики, то можуть поборотися і з пластмасовими гребінцями. При купівлі гребінця необхідно звертати увагу на якість гребінця. Стежте, щоб вся гребінець, в тому числі і зубці, були добре відполіровані. Не повинно бути гострих кутів, які можуть поранити шкіру голови при розчісуванні.

Щоб правильно вибрати гребінець потрібно враховувати тип волосся і їх довжину. Ми вибираємо багато різних гребінців, так як універсальних немає. Якщо у вас пряме волосся, то краще всього підійде, так звана, риб’яча кістка. Ця гребінець з рідкими зубцями і м’якими кульками на кінцях. Завдяки їй волосся легко розплутуються, не пушатся і не рвуться. А для розчісування мокрих волосся рекомендують користуватися виключно риб’ячою кісткою. Однак, якщо у вас кучеряве волосся, то така гребінець вам не підійде. Людям з пишними кучерями і шевелюрами краще підійдуть дерев’яні або пластмасові гребінці з великими рідкими зубцями. Щоб забезпечити волоссю гладкість, користуйтеся карбонової гребінцем, так як вона відмінно ковзає і не пошкоджує структуру волосся. Для короткого волосся також відмінно підходять гребінці з великими зубцями. Якщо волосся сильно плутаються і електризуються, то на допомогу прийде металева гребінець, але нею треба вміти користуватися, інакше можна отримати травми на шкірі голови.

Силіконову гребінець рекомендують, якщо була проведена хімічна завивка волосся. Вони досить добре розплутати волосся без заподіяння їм шкоди. Вибір щітки залежить від тих же принципів, що і вибір гребінця. Необхідно знати, що потрібно волоссю. Тут варто приділити особливу увагу щетині. Звичайно ж, натуральна щетина набагато краще, адже вона відмінно розплутує волосся, не электризуя їх, а крім того вона міцніше та ефективніше. Визначити натуральна або штучна щетина досить просто. Якщо при нагріванні феном щетина починає видавати певний запах, значить, вона натуральна. З штучною щетиною все набагато простіше — спробуйте провести щетиною по долоні — вона не повинна дряпатися. Краще вибирати гребінці з тканинною основою, але вони не так часто зустрічаються як з гумовою. Гумова основа ж не дуже добре ковзає і має властивість виривати волосся при розчісуванні.

Якщо ви володарка прямих і довгих волосся, то слід вибрати гребінець виключно з натуральною щетиною. Такі ж вимоги і посіченого волосся. Гребінець з натуральною щетиною надає волоссю незвичайну гладкість. Для людей з короткими стрижками або кучерявими волоссям гребінець слід вибрати зі змішаною щетиною. Збитим кучерям більше підійде гребінець з рідкими і товстими щетинками, а можливо і пучками щетини.

Брашинг — щітки для укладання волосся. Вони так само можуть мати різну основу і щетину. Їх вибір залежить від бажаного результату, але зазвичай звертають увагу на їх діаметр, жорсткість і частоту зубців.

Брашінгі з натуральною щетиною вважаються найкращими. Щетина може бути кінська або свиняча — це найкращий матеріал, так як надає волоссю блиск і волосся довше залишаються у формі. Брашинг з металевою основою і натуральною щетиною допомагає створювати локони, а комбінований, навпаки, допомагає розпрямляти. Загалом, півкруглі і круглі гребінця рекомендують для випрямлення і укладання кучерявого тонких волосся, каркасні — додають об’єм біля коренів. Важливо, при виборі гребінця звертати увагу на її ручку. Вона не повинна вислизати з рук, тому поверхня повинна бути ребристою з гуми або силікону. Фахівці стверджують, що в домашньому наборі обов’язково повинен бути гребінь «риб’яча кістка», масажна щітка і брашинг. Якщо ви не укладаєте волосся кожен день, то такого набору цілком вистачить.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні