Як правильно випрямляти волосся утюжком

Ви є володаркою кучерявого волосся, але хочете мати прямі і гладкі пасма? Ваші чарівні кучері стирчать в різні боки, та ще й пушатся? Ви пробували розгладити шевелюру гарячим феном, пробували популярні засоби для розпилення волосся, використовували брашинг, і все одно не допомогло? Ви піддалися публікацій в ЗМІ, які нав’язують образ красуні з ідеально прямими пасмами? Ви прийшли до висновку, що тільки праску зможе вирішити ваші проблеми? Тоді вам буде корисно дізнатися, як правильно випрямити волосся праскою.

Утюжком в даний час можна здивувати напевно тільки жителів дуже і дуже глухих місцях, які взагалі нічого не знають про «нових революційних» способи випрямлення неслухняних кучерів. За допомогою випрямляча волосся можна витягнути не тільки хвилясте волосся, що злегка пушатся, але і завиті самою природою пружні кучері. На жаль, дуже мало вміють використовувати праску правильно, порушують всі правила його застосування.

Жінки, які за всяку ціну хочуть отримати гладке і пряме волосся, зобов’язані знати правила випрямлення волосся за допомогою прасування. Якщо ви дорожите красою і здоров’ям своїх волосся, то слід звернути пильну увагу на звід написаних тут правил.

Як правильно вибирати стайлер або праску

Ринок побутових і професійних випрямлячів пропонує величезний вибір прасок на будь-який смак, в широкому діапазоні цін і технічних характеристик. Це:

  • Утюжки з пластинами з кераміки.
  • Утюжки з пластинами з металу. Навіть зараз ще зустрічаються такі.
  • Утюжки з іонно-керамічним, а також турмаліновим покриттям.

Утюжки з металевими пластинами слід використовувати не частіше трьох разів на місяць, в іншому випадку ви можете завдати своїм пасом великої шкоди: перетин кінчиків волосся, ламкість, тьмяність навіть можна спалити волосся. З вищеназваних причин, ми настійно рекомендуємо вибирати сучасний і безпечний випрямляч волосся, наприклад праска з пластинами з кераміки.

Так як керамічне покриття прасування володіє рівномірною і стійкою теплопровідністю, то це дозволяє прасування вільно ковзати по вашим волоссю, не обпалюючи і не травмуючи їх. В нинішній час прасування з керамічними пластинами є чи не найпопулярнішими випрямлячами. Тривалий час їх нагрівання є єдиним мінусом цих прасок.

Якщо ви переживаєте за здоров’я своїх волосся, але при цьому хочете, щоб волосся мали здоровий блиск і були рівними і гладкими, то тоді ваш вибір повинен лягти на професійні випрямлячі волосся з пластинами, що мають турмалінове та іонно-керамічне покриття. В результаті ви зможете випрямляти волосся, без якого б то не було ризику для здоров’я вашої шевелюри, крім того, ви не тільки не нашкодьте волоссю, а навпаки принесете користь їм.

На поверхні пластин з іонно-керамічним покриттям присутні заряджені частинки, які благотворно впливають на волосся, надають їм природний блиск і виробляють відновлювальний ефект.

Турмалінове покриття складається із суміші різних кристалів, при нагріванні яких активно утворюються негативно заряджені іони, що надає позитивно вплив на волосся. Також існують випрямлячі з комбінованим покриттям, які успішно поєднують такі покриття як кераміка, мармур.

Пластина з керамічним покриттям при нагріванні якісно і за дуже короткий термін випрямляє волосся. Пластина з мармуровим покриттям володіє властивістю ефективно вбирати тепло, тим самим, охолоджуючи волосся. Тому негативні впливи на волосся в таких утюжках зведені до мінімуму.

Як випрямити волосся праскою

Для початку слід вимити голову, після чого нанесіть засіб по догляду за волоссям, наприклад стайлінг з термозахистом. Косметичні засоби, які слід застосовувати при випрямленні, розглянемо нижче.

Просушіть волосся гарячим феном або природним шляхом. Якщо ваше волосся дуже сильно в’ються, то потрібно висушити за допомогою гарячого фена з застосуванням брашінга.

Примітка: Обов’язково застосовуйте праску лише на сухих волоссі, інакше термін життя ваших чудових волосків значно скоротиться.

Випрямляти волосся потрібно з потиличної частини голови, розділивши їх на дрібні пасма. Чим тонше будуть пасма для випрямлення, тим ефективніше буде результат. Для зручності можна заколоти волосся на потилиці.

Примітка: для Завивки потрібно пересувати від коріння волосся до їх кінчиків.

Після того, як всі пасма на потилиці будуть оброблені, приступайте до обробки в тім’яній області голови.

Примітка: Не слід затримуватися на одній ділянці, так як температура сучасних випрямлячів достатня, щоб волосся випростались за одне плавний рух.

Розчешіть і зробіть укладку волосся, після чого зафіксуйте лаком.

Кілька нюансів по роботі з праскою.

Для хвилястих або пушащихся волосся досить одного нанесення термозахисного догляду. При тугих кучерях і крутих завитках термозахисний догляд накладаєте частіше. В даному випадку термозахист повторно наноситься після використання фена.

Якщо ви ставите перед собою мету — мати прямі волосся і обсяг укладання, то випрямляти слід верхні пасма і кінчики. Не оброблені локони будуть створювати обсяг укладання зсередини. А випрямлене волосся створять глянцеву гладкість волосся зовні.

Витягати заходів по можливості потрібно чисті волосся, жир, бруд і залишки косметичних засобів під впливом високої температури затвердіють. Якщо у вас немає можливості провести випрямлення при чистих волоссі, тоді використовуйте праску, нагрітий до мінімальної температури.

Якщо ваш праска має шкалу температур від 0 до 170 градусів Цельсія, це не означає, що однакову температуру можна використовувати на всіх ділянках вашої голови. Як правило, волосся розрізняються один від одного в залежності, в якій частині голови вони ростуть.

Користуватися праскою потрібно не частіше 2-х разів на тиждень, і то це справедливо для випрямлячів з щадними пластинами.

За рекомендаціями фахівців для профілактики перетину волосся регулярно підрізайте кінчики.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні