Як розплутати довге волосся

Якщо ви поспішаєте, то з заплутаними вологим волоссям нелегко впоратися. Щоб швидко і легко розплутати волосся, можна зробити деякі кроки, перш ніж ви підете на прогулянку або роботу.

Як розплутати довге волосся?

Акуратно вимиємо волосся. Якщо волосся довге, нанесемо шампунь на шкіру голови і масажуючи її, як можна менше торкаємося до пасом. Після того як змиємо шампунь, можна швидко розплутати волосся. Використовуємо зволожуючий шампунь.

Нанесемо на волосся якісний кондиціонер, він запобігає сплутуванню волосся і добре розгладить поверхню волосся. Якщо волосся сильно плутаються, розглянемо можливість використання незмивного кондиціонера. Після того як волосся підсохнуть, розділимо їх на частини і акуратно расчешем за допомогою гребінця з рідкими зубцями.

Якщо під час розчісування гребінець натрапила на сплутані прядки, нанесемо на заплутану частину волосся трохи кондиціонера, для пом’якшення волосся. Чи застосовується кілька крапель масла розмарину.

Якщо сушимо волосся феном, акуратно расчешем їх гребінцем з рідкими зубами і обережно розділимо руками на прядки. По можливості сушимо волосся природним шляхом. Це менше призведе до сплутування і буде корисніше для волосся.

Розчісування волосся проводимо акуратно і дбайливо з використанням натуральних і якісних гребінців. Волосся розчісуємо вранці і перед сном, за необхідності розчісуємо протягом дня. Перш ніж купити якісну гребінець звернемо увагу, з якого матеріалу виготовлена гребінець і на її якість.

Гребінця є найрізноманітніші, вони відрізняються за кольором, ширині, розміром, якістю і так далі. Металеві гребінці для волосся при розчісуванні сильно ушкоджують волосся, від них треба відмовитися. Корисними гребінцями є гребінці і гребінці, які виготовлені з дерева. Такі гребінці не пошкоджуються і повністю полегшують розчісування волосся.

Гребінці з натурального матеріалу не проводять статичну електрику і значить, волосся не стануть електризуватися. Гребінці з пластику або ебоніту дешевше, але якістю нижче. Вони можуть розтягнути волосся, що збільшить ламкість волосся і з’являться січні кінчики. Пластикові гребінці мають гострі і грубі зубці, при розчісуванні ними можна пошкодити волосяні цибулини.

Щітки

Не кращим варіантом для розчісування є щітки для волосся, особливо якщо на щітках є поліетиленове покриття. При використанні таких щіток, шкіра голови дратується і волосся пошкоджуються.

Розчісування

Не рекомендується розчісувати мокре волосся або під час миття. Таке розчісування збільшує випадання волосся. Краще використовувати для довгого волосся якісну щітку, вона м’яко распутает довге волосся і не стане їх пошкоджувати.

Коли волосся заплуталося

Волосся плутається, це нормальне явище і не потрібно робити трагедію з-за цього. Щоб розчесати заплутані волосся, потрібно відокремити волосся на прядки, використовуючи щітку і починати розчісувати волосся з кінців. Це допоможе розплутати заплутані волосся.

Волосся на гребінці

При розчісуванні на щітці залишаються волосся, це вважається нормальним явищем. Кожен день випадає приблизно 90 волосся, в цьому немає нічого страшного, випадання волосся в такій кількості вважається нормою. Випали волосся своє віджили, на їх місці виростуть нові, якщо ж волосся випадає більше, потрібно звернутися до фахівця, якщо за день випало 160 волосся, це вже не нормально.

Догляд за гребінцем

Догляд за волоссям потрібно проводити щодня, але і за гребінцем потрібно доглядати. Щоб вона приносила користь, її треба чистити та доглядати. По мірі забруднення гребінця приготуйте мильний міцний розчин, вода не повинна бути дуже гарячою і в цій воді можна помити гребінець. Для очищення зубчиків гребінця скористаємося зубною щіткою, так можна її повністю очистити . Потім її добре просушити.

Завдяки цим радам можна правильно розчесати заплутані волосся.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні