Як стати блондинкою без шкоди для волосся

Багато жінок побоюються фарбувати волосся, вважаючи, що фарбою вони зіпсують волосся. Можна освітлити волосся на 1 або 2 тони без фарби, але для цього вони не повинні бути дуже темними. Як стати блондинкою без шкоди для волосся ми дізнаємося з цієї публікації.

Басми і хни недостатньо

Косметичні фірми переконують споживачів, що тільки їх фарби зміцнять волосся і не завдадуть шкоди волоссю. Таке твердження є спірним, тому що сучасні дівчата починають фарбувати волосся вже в 12 або 13 років. Одні роблять це дбайливо і акуратно, намагаючись уберегти свої волосся. Інші ж, забувши про обережність, мало не щотижня перефарбовують волосся, звичайно, це не йде на користь волоссю. Супротивниці фарб для волосся користуються тільки басмою і хною, але за допомогою цих фарб можна стати брюнеткою або шатенкою, руденької.

Як стати блондинкою?

Між тим освітлити волосся без шкоди для волосся можна за допомогою доступних продуктів, які можна знайти в кожному будинку.
Вам знадобляться: сік ½ лимона, 30 або 50 грам кефіру, 1 яйце, 3 столові ложки коньяку або горілки, 1 чайна ложка шампуню, цієї кількості вистачить на густе волосся довжиною до плечей. Якщо волосся довше або коротше, можна взяти менше або більше вихідних продуктів.

Всі інгредієнти перемішати і трохи взобьем їх виделкою. Нанесемо на сухі волосся цю масу, взобьем їх руками, загорніть у рушник і одягнемо зверху шапочку для душу. Залишимо маску на волоссі на ніч або на кілька годин. Чим довше протримається таку маску, тим світліше будуть волосся.

Ви любите експериментувати і ви часто змінюєте колір волосся. Але навряд чи вашим волоссю ці експерименти припадуть до смаку. Що робити? Можна скористатися нестійкими фарбами.

Часто нестійке фарбування називають тонуванням. Ця процедура не руйнує структуру волосся, не має впливу на природний пігмент шкіри. Нестійкі фарби поділяються на 3 види.

Нестійкі лаки, муси, пінки, гелі, туші змиваються при першому митті. Такі речовини додають колір і обволікають волосся. Ці засоби застосовують коли створюють зачіски. Частіше роблять кольорові плями і пасма.

Відтінкові кошти частково можуть проникати під лусочки волоса. Колір може зникнути тоді, коли ви 6 або 8 разів помиєте голову. З допомогою таких засобів ви не освітлити волосся. Але не забувайте про обережність. Якщо ви блондинка, вам буде складно позбавитися від отриманого відтінку.

Якщо ви робили завивку або осветляли волосся, то структура вашого волосся може бути пошкоджена. Нестійка фарба забивається під лусочки волосся і можуть перебувати там протягом декількох місяців, навіть якщо ви будете мити голову щодня. І поки тонуючий засіб не змиється, стійкою фарбою не можна буде пофарбувати волосся.

Є м’які фарби, які змиваються за 10 або 20 разів. Це засіб містить трохи окислювача і менше впливає на волосся, ніж звичайна фарба. Засіб дозволяє, не нашкодивши волосся, надати волоссю яскравість. З цим кольором доведеться довго ходити, і перш ніж повністю пофарбувати волосся, потрібно перевірити на одній пасма.

Нестійке фарбування це прекрасний спосіб експериментувати. Але можливості експериментів сильно обмежені. Тоніком ви не зможете сильно змінити колір волосся. Тонування не безпечно для волосся. Якщо ви будете кожні 2 тижні проводити процедуру протягом кількох місяців, то ваші волосся зіпсуються. Не варто захоплюватися тимчасовим фарбуванням.

У всі часи жіночі волосся вважалися предметом гордості у жінок, тому за ними потрібно правильно і регулярно доглядати. Насправді стати блондинкою зовсім нелегко. Але якщо ви прийняли рішення освітлити волосся, і щоб залишитися задоволеними своїм результатом, потрібно дотримуватися деяких правил.

— Якщо волосся були пофарбовані, то перед висвітленням потрібно зробити «змивку». Купити її можна в професійних перукарських або спеціалізуються магазинах. Червоні пігменти дуже стійкі, тому для рудого волосся буде мало однієї процедури. Цю процедуру потрібно повторити з проміжками в 2 або 3 тижні. Це стосується чорних або темно-каштанового волосся.

— По-друге, потрібно підібрати фарбу. Для блондування підійде експрес-освітлення. За допомогою такої фарби,домагаються освітлення волосся на 4 або 6 тонів, і можна надати волоссю той колір, який вам сподобається. Експрес-освітлення треба використовувати з 9 або 12% окислювачем. У процесі освітлення потрібно наносити фарбувальний склад, чим більше фарби, тим краще буде отриманий результат.

Щоб прояснені волосся не виглядали живими і тьмяним, не забувайте при кожному митті використовувати кондиціонер, а 1 раз в тиждень робити відновлюючі маски.

Тепер ми знаємо, як стати блондинкою без шкоди для волосся, це нелегко, але можливо. Постійний догляд і правильне фарбування без шкоди для волосся, зроблять волосся предметом вашої гордості.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні