Як укладати волосся з прямою чубчиком

Пряма чубчик тримається на піку популярності вже в течії декількох років. І це не дивно, адже стрижки з прямою чубчиком йдуть багатьом представницям прекрасної статі. Ми пропонуємо вам основні правило того, як укладати волосся з прямою чубчиком, щоб вишукана структура вашої нової зачіски показувала всім ваше витончене відчуття краси. Для цього вам просто необхідно підібрати правильну довжину чубчика, яка буде йти вашій формі обличчя. І не варто забувати про кращих моделюючих засобах і приладах, які допоможуть створювати чудові, ідеально укладене зачіски для будь-яких випадків.

Найбільш стильні укладки цього сезону для стрижок з прямою чубчиком несуть в собі мільйони варіацій. Але пам’ятайте, що укладання волосся з прямою чубчиком має свої хитрощі. Тому перш ніж укладати волосся вам варто врахувати два головних чинники — форма обличчя і враження, що ви хочете справити на оточуючих.

Тип волосся і форма прямого чубчика

Перш ніж укладати волосся, необхідно особливу увагу приділити формі чубчика, яку роблять в залежності від типу волосся.

  • жорстким волоссям підходить середньої густоти або рідкісна чубчик, не сильно коротка;
  • кучерявим — подовжена і негуста;
  • тонким — густа чубчик, що починається з маківки.

Укладання чубчика за допомогою фена

Укладати волосся із чубчиком за допомогою фена варто виходячи з певних правил. При прямих волоссі потрібно направляти струмінь повітря на коріння волосся, щоб додати об’єм чубку, при хвилястих — використовувати випрямляючий спрей, укладаючи чубок спеціальною круглою щіткою і витягаючи волосся при сушці, при кучерявому волоссі користуйтеся засобами для укладання. Густа чубчик вимагає особливої укладання, так як при подкручивании волосся можуть прийняти нерівну форму. Укладати пряму густу чубок рекомендовано розділивши її на дві частини. Потім нижню частину варто накрутити на круглу гребінець і зверху вниз направити на неї потік повітря з фена. Те ж саме необхідно повторити і з верхньою частиною. Після чого за допомогою гребінця з рідкими зубцями або воздухопродуваемой гребінця зачешіть гривку, піднімаючи її біля коренів.

До речі, укладати пряму чубок краще всього за допомогою основних продуктів для моделювання зачісок (спеціальні муси або пасти). З їх допомогою чубчик завжди залишається гладкою і не має випадкових розлітаються пасом. Все це допомагає зробити укладку в міському романтичному стилі. До речі, кучері, які поєднуються з гладкою, густий або, навпаки, рідкісної чубчиком, надають особливу вишуканість і стильність.

Укладання чубчика за допомогою праски

За допомогою праски-плойки можна легко укласти пряму чубок. Таку укладку завжди варто робити виключно на сухі волосся. Також за допомогою тонкого прасування можна легко підкрутити кінець чубчика всередину.

А тепер давайте перейдемо до самих укладок волосся, де головний аспект це пряма чубчик.

Зачіска з начосом

Основний козир укладання — це об’ємні волосся. Як правило, починаємо з миття голови і сушіння волосся феном. Під час сушіння, голову варто відкинути вперед, що і посприяє початкового об’єму. До речі, для цієї укладання вам знадобиться гребінець, яка має рідкісні зуби і довгу тонку ручку для виділення пасом для начісування. Тепер за допомогою акуратних рухів робимо начіс. Для підтримання тривалого ефекту, кожну начесанную пасмо варто зафіксувати лаком. Потім за допомогою масажної гребінця злегка причісуємо волосся назад, моделюючи потрібний обсяг. Чубок укладають так, щоб вона відповідала зачісці.

Грецька зачіска з чубком

Зачіска в грецькому стилі вважається найбільш модним у цьому сезоні і паралельно — найбільш урочистою. Ця зачіска має безліч варіантів: безліч джгутів або плетіння кіс. До того ж вона відмінно доповнюється прямий чубчиком. Її основа — це майже завжди хвіст. Але можна створити укладання і за допомогою шпильок. Грецька зачіска з чубком, створена за допомогою шпильок, надає ніжний вигляд.

Зачіска «драконівські хвостик»

Необхідно зачесати волосся назад і зробити косі проділи у бік верхівки. Хвіст ділимо на три частини і плетемо косу, вплітаючи в її основу пасма з лівої та правої сторін. Чубок укладаємо за допомогою плойки.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні