Як вибрати шампунь для волосся

Щоб ваше волосся були здоровими і красивими, дуже важливо приділити особливу увагу вибору шампуню. Пам’ятайте, що навіть самий хороший шампунь не дасть потрібного ефекту, якщо він не відповідає типу вашого волосся. Наприклад, якщо у вас сухе волосся, вам ніколи не можна користуватися кондиціонером або шампунем для жирного волосся, тому що він видалить з волосся жир, якого їм так не вистачає, зробить їх неслухняними і може навіть стати причиною появи лупи.

Шампуні призначені для видалення з волосся забруднень і надлишком жиру, а також для живлення волосся. Існує безліч різновидів шампунів. Багато містять білки, вітаміни, мінеральні речовини, ефірні олії та інші натуральні інгредієнти, які живлять, підтримують та відновлюють пошкоджене волосся.

Як вибрати шампунь за типом волосся

Щоб підібрати підходящий для вас шампунь, потрібно для початку визначити тип волосся. Якщо ви не можете самостійно визначити, який у вас тип волосся, зверніться до свого перукаря, він допоможе вам це зробити. Існують навіть спеціальні інструменти, які допомагають визначити тип волосся та шкіри, але вони дуже дорогі. Жирні волосся визначити легко — вони швидко стають брудними і тьмяним, то біля коренів з’являється сальний блиск. Такі волосся вимагають частого миття. Сухі волосся часто січеться, стирчать, на дотик вони трохи жестковатые і погано піддаються розчісування.

Якщо у вас жирне волосся:

Отже, як правильно вибрати шампунь для волосся, схильного до жирності? Безумовно, вам необхідно звернути свою увагу на продукти, призначені спеціально для жирного волосся. Шампунь повинен бути достатньо сильним, щоб добре очищати волосся від забруднень, але в той же час він повинен підходити для щоденного використання. Це не означає, що він повинен бути жорсткі, тому що якщо продукт містить агресивні хімічні речовини, вони видалять з шкіри голови весь натуральний жир і сальні залози почнуть працювати ще інтенсивніше. Кондиціонер також повинен підходити для жирного волосся, в ньому має бути мінімальний вміст масел, щоб не погіршити жирність волосся. Ідеальним вибором буде — добре шампунь і легкий кондиціонер, розроблені спеціально для жирного волосся. Якщо у вас жирне волосся можна мити їх 2-3 рази в тиждень, але переконайтеся, що ваш шампунь не надто агресивний або розбавляйте його кількома столовими ложками води. Краще всього для жирного волосся підходить шампунь з екстрактом м’яти.

Якщо у вас сухе волосся:

Якщо у вас сухе волосся, вам потрібно вибрати шампунь для сухого волосся. Шампуні для сухого волосся містять більше поживних і зволожуючих компонентів (високий рівень жирних кислот). Вибирайте м’який зволожуючий шампунь, до складу якого входить якомога більше натуральних компонентів, таких як: олія оливкова, мигдальне масло, мед, ромашка, ефірні масла. Зволожуючий кондиціонер — обов’язкове придбання для володарів сухого волосся. Жирні кондиціонери відмінно підходять для сухих і пошкоджених волосся, оскільки вони глибоко живлять волосся.

Якщо у вас фарбоване або хімічно завите волосся:

Якщо у вас фарбоване або завиті за допомогою хімії волосся, ви повинні дуже ретельно підходити до догляду за ними. Продукти повинні зберігати колір волосся і компенсувати той збиток, який був нанесений волосся під час фарбування. Шампунь повинен бути спеціально розроблений для фарбованого волосся з УФ-фільтрами, щоб волосся не вицвітають на сонці. Він повинен містити багато поживних інгредієнтів для відновлення волосся після фарбування.

Якщо ваші волосся схильні до появи лупи:

Якщо ваші волосся схильні до лупи, вибирайте спеціально розроблені для такого типу волосся шампуні, кондиціонери і сироватки. Ці шампуні очищають шкіру голови дуже добре і запобігають появі лупи на кілька днів. Деякі шампуні містять інгредієнти (наприклад, кетоконазол), які пригнічують ріст грибка і нормалізують рн шкіри голови. Ви повинні дуже уважно вибирати продукти від лупи, деякі з них можуть бути занадто жорсткими для шкіри голови і волосся і викликати свербіж і подразнення.

Корисні поради:

  • Вибирайте шампунь з низьким рН.
  • Завжди читайте, які інгредієнти містить шампунь.
  • Вибирайте продукти, які підходять для щоденного застосування і мають легку формулу.
  • Деякі шампуні можуть бути занадто агресивними і змивати не тільки забруднення, але і захисний жирний шар з ваших волосся.
  • Не мийте волосся кожен день.
  • Дайте волоссю додатковий заряд вологи, використовуючи кондиціонер.
  • Змінюйте ваш шампунь кожні три місяці, тому що волосся звикають до одного шампуню і він перестає бути ефективним.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні