Як вибрати щипці для волосся

Сучасні юні модниці навіть не можуть уявити собі, що доводилося проробляти над собою їх бабусям перед побаченням з дідусями. Вони йшли на справжні жертви, закручуючи собі чубок з допомогою розпеченого на примусі… великого іржавого цвяха. Ті мізерні повоєнні часи диктували свої закони краси. Благо, що тепер ми — їхні онуки — можемо робити те ж саме з допомогою абсолютно інших засобів.

У наш час, коли науку і техніку поставили на служіння людям, а не одним лише космічним кораблям і підводним човнам, застосування інноваційних технологій зачіпає самі звичайні речі: посуд, одяг, косметику, не кажучи вже про побутовій та комп’ютерній техніці. Не виняток і сучасні засоби для завивки волосся. Саме про те, як вибрати щипці для волосся, і піде мова нижче.

Сучасна плойка — це приклад високотехнологічного ергономічного інструменту, в якому є індикатор температури, електронний терморегулятор і рідкокристалічний дисплей. Виготовлення сучасних щипців для волосся відбувається із застосуванням нанотехнологій і технології іонного кондиціонування.

Різновиди щипців для волосся

Щипці для волосся випускають як для побутового, так і для професійного використання. У професійних велика потужність, вони довговічні і, відповідно, дуже дорогі. Ними звичайно користуються в салонах краси. У побутових моделей хоча і потужність набагато менше, але зате вони дозволяють робити безліч різноманітних зачісок в домашніх умовах.

За своїми функціями побутові та професійні інструменти відрізняються величезною різноманітністю. Крім стандартних щипців для завивки — сучасного варіанту класичної плойки — є і щипці-випрямлячі або спеціальні «утюжки» для волосся. Вони здатні випрямляти волосся і полегшувати створення стильних ультрасучасних зачісок. Є ще щипці-текстурайзеры (від слова «текстура»), які на волоссі легко створять малюнок із зірок, кілець і сердечок. А щипці-гофре без праці завьют прямі пасма великими, середніми або дрібними хвилями. Багато моделі в комплекті мають кілька змінних насадок, так що одним приладом можна замінювати відразу декілька.

Як правильно вибрати?

У магазині, перед тим, як купити щипці для волосся, віддайте перевагу тій моделі, у якій є керамічна поверхня. Важлива гідність кераміки в тому, що вона може прогріватися рівномірно. Тому в даному випадку ризик спалити волосся зводиться до мінімуму.

Дуже добре, якщо у вибраних вами щипців буде турмалінове покриття. Воно є ніби природним кондиціонером для волосся. Просто при нагріванні турмалін виробляє ряд негативно заряджених іонів. Вони здатні нейтралізувати електростатичний заряд волосся. Результат — волосся виглядають доглянутими, світяться здоровим блиском.

Якщо ж на покриття робочої поверхні нанесені ще й наночастинки срібла, то це додає ще й антибактеріальні властивості. А це теж важливо для здоров’я. Так що вибрати для волосся найкраще тепер реально, головне — є з чого вибирати.

Отже, сучасні щипці для волосся є справжнім продуктом нового тисячоліття. І хоча він впливає на волосся шляхом нагрівання, він зовсім не заподіює їм шкоди, але, навпаки, робить сильнішими. Так, нашим бабусям про таке навіть мріяти не доводилося!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні