Як зав’язати бант в косичку

Гарні та пишні банти, вплетені в коси або зав’язані на хвости дівчат будь-якого віку, завжди викликають захоплення у оточуючих. Як правило, в «світі краси» існує ціла самостійна наука, суть якої в тому, як зав’язати бант в косичку.

Ці банти можуть мати різну фактуру, довжину і колір. Вони можуть бути у вигляді вузьких стрічок з атласу, широких капронових бантів, зібраною з одного боку органзи, що обметенная волосінню, гофрованих бантів. Саме з цієї причини для кожного певного виду банта потрібна особлива вправність і вміння його зав’язати. Ми постараємося вам у доступній формі розповісти основні правила зав’язування бантів в косичку, слідуючи яким, ця процедура не стане для вас справжньою мукою, причому для двох учасників — того, кому зав’язують і того, хто прагне оволодіти цим мистецтвом.

Для того щоб дізнатися, як зав’язувати бант на косичку, вам необхідно придбати бантик будь-якої фактури, будь-то капроновий, атласний, гладкий або гофрований.

Вчимося зав’язувати бант звичайний

Тут краще всього використовувати гладкі банти з капрону. В першу чергу, дуже важливо зафіксувати нашу косичку за допомогою звичайної гумки для волосся (бажано не широкої). Ця гумка повинна бути не дуже тугий, інакше вона може спричинити небажане випадання волосся. Після цього ми повинні зав’язати вузол банта на косичку. З цією метою необхідно звернути увагу на те, що для отримання ідеального і гарного банта, нам потрібно щоб його довжина праворуч дорівнювала 3,5 частини, а зліва — 1,5 частини. Відмірявши ці параметри, ми складаємо правий край нашого банта в 3,5 рази, потім зав’язуємо його короткою стороною і акуратно розправляємо. У нас не більшого по довжині відрізка тканини виходить пишний і ошатний бантик.

Вчимося зав’язувати гофрований бант

Для того щоб зав’язати гофрований бант на волоссі, необхідно дуже добре зафіксувати його в області вузла, адже міцний вузол є безпосередньою основою банта. Отже, рівно посередині зав’язуємо бант один раз і дуже сильно затягуємо його, після цього зав’язуємо кінці, що залишилися другий раз і знову сильно затягуємо. Головне в цьому процесі стежити за тим, щоб наш правий вузол не послабився або не розв’язався. Для міцності ще раз підтягуємо вузлик. Останній штрих — розправляємо краю і моделюємо витончений зовнішній вигляд банта.

Вчимося робити зібраний бант

Зібраний бант, аналогічно, як і гофрований або гладкий ми можемо зібрати по всій довжині за допомогою міцної нитки, після чого ми повинні його перев’язати і прикріпити до гумці, що відповідає відтінку волосся. Так ми легко і без зайвих зусиль отримуємо вже повністю готовий бантик для прикраси коси, який помітно полегшує догляд за волоссям.

Вчимося робити зібраний бант з волосінню

Такі банти мають вельми ефектний зовнішній вигляд на косичку. Це пов’язано з тим, що вони мають помітний обсяг, завдяки чому надають екстравагантності. Щоб обзавестися таким бантом, ми беремо тканину і викроюємо з неї стрічку необхідної ширини по діагоналі, обметываем її зигзагом, при цьому вставляючи волосінь в край. Протилежний край на швейній машинці або вручну збираємо на нитки і пришиваємо до гумки для волосся. Тепер ми маємо пишний бант для декорування нашої коси. За бажанням краю банта ми можемо обмітати люрексом, це неодмінно додасть йому блиск і багатство.

Вчимося зав’язувати атласний бант

Як правило, атласні стрічки мають текстуру, що погано тримає подвійний вузол. Якраз з цієї причини тут допустимо тільки одинарний вузлик. Під час формування банта з атласної стрічки необхідно стежити за тим, щоб кінці стрічки були дуже довгими і при цьому вільно звисали. Дуже ефектно буде виглядати, якщо ви в процесі формування банта використовуєте дві добре гармонують за кольором стрічки, що мають різну фактуру (атлас і капрон) або стрічки з одного і того ж матеріалу з абсолютно різною шириною.

І останнє, — ніколи не варто дуже ретельно затягувати вузол банта або гумки, такий спосіб фіксації бантів помітно може нашкодити шкодить структурі волосся і спричинить появу посічених кінчиків.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні