Як зробити локони на волоссі?

Як відомо, маючи лише невеличкий навик в завивці волосся, Ви можете запросто змінити свій образ і, при необхідності, приховати огріхи перукаря, який зробив Вам не дуже вдалу стрижку. Якщо Ви вирішили відростити волосся або ніяк не можете дістатися до перукарні, то краще рішення для Вас — красиво завиті локони. Вони хороші як на довгому волоссі, так і на коротких, якщо кінчики завите на плойки у зворотний бік. Це оригінально, модно і стильно! Саме тому пора відправитися в магазин за плойкою, і не біда, що Ваші волосся мають довжину близько 5 сантиметрів. У цій статті ми розповімо, як зробити локони на волоссі.

«Інтенсивність» локонів, їх розмір, обсяг, чіткість мають для зачіски величезне значення. Якщо у Вас риси обличчя занадто великі, а фігура струнка, то Вам навряд чи підійдуть дрібні кучерики. А ось плавні, вільні хвилі «природного» укладання буде якраз те, що треба! А якщо Ви худенька і зростання не перевищує 140 сантиметрів, то Ви цілком можете дозволити собі будь-які види кучерів, навіть всім відомий «дрібний біс»!

Звісно, без цього не обходиться. Багато можуть доповнити і змінити аксесуари, одяг, багато залежить і від Вашого типу особи. Саме тому експеримент — найперша зброя сучасної модниці: пробуйте, сміливо експериментуйте! Може так вийти, що Вам підійде щось зовсім несподіване.

Інструмент вирішує багато!

Існують сотні способів завити красиві модні кучері. Єдине, що потрібно — вибрати інструмент і спосіб, які б підійшли особисто Вам. Нижче ми постараємося розібратися в нюансах роботи з найбільш поширеними інструментами для завивки локонів.

Робимо кучері: плойка (щипці).

Всі знають, що щипці бувають різного розміру і діаметру. Тут все ясно і зрозуміло: чим діаметр більше, тим кучері крупніше. Щипці вважають універсальним інструментом. Вони підійдуть і для завивки кінчиків, і для накрутки волосся по всій довжині волосся. Тим не менш, вони більше підходять для того, щоб зробити чіткі, графічні локони. Такий завиток можна зробити лише щипцями!

Потрібно пам’ятати, що основою роботи з плойкою є таке правило: чим тонше пасмо, тим локон чіткіше, і тим непродолжительней потрібно тримати волосся на плойки.

Пасмо не можна перегрівати, інакше волосся стануть ламкими, їх буде легко пошкодити.

Робимо кучері: праска-випрямляч.

Так, ми не помилилися, з допомогою праски волосся можна не тільки випрямляти, але і накручувати. Природно, праску можна застосовувати не для всіх моделей прочесок, але деякі види дозволять Вам зробити локони, як у королеви. Утюжок може підійти, якщо Ви хочете створити об’ємні, красиві локони, хвилі. Якщо Вам потрібні дрібні завитки, то виберіть інший інструмент, утюжок, як фен, для цього не підійде. Треба сказати, що сучасні моделі прасок здатні заощадити Ваш час і додатково захистити волосся, тому що вони дозволяють завивати вологе волосся.

Робимо кучері: бігуді.

Часто у багатьох при слові «бігуді» постає картинка з бабусиними гумовими «накрутками», з якими треба було спати, щоб завити локони на волоссі, або згадуються мамині «термушки», які треба кип’ятити, а потім, ризикуючи обпектися, намагатися зробити на волоссі локони. Сьогодні бігуді стали зовсім інші. Є такі, які гріються самі в красивій коробочці до потрібної температури, Вам залишається лише взяти їх і накрутити прядки, витративши на весь процес всього-то хвилин 15, а не ціла ніч!

Робимо кучері: брашинг (кругла гребінець) і фен.

У салонах це найпоширеніший спосіб укладання, але їм не часто користуються вдома. До речі, даремно. Легкі, натуральні хвилі просто зробити саме за допомогою фена і брашінга. Тільки ці інструменти дозволять створити найбільший об’єм волосся. Спочатку, при сушінні феном, потрібно підсушити коріння волосся, піднімаючи їх, а потім опрацьовувати довжину волосся круглою щіткою і закручуючи кінчики. Причому кінці можна підкрутити як всередину, так і навпаки, назовні.

Робимо кучері: насадки повітряного стайлера

Самим, напевно, універсальним інструментом є повітряний стайлер. Це тим більше актуально, якщо з ним в комплекті є декілька насадок. Стайлер, будучи найближчим родичем гребінця і фену, по своїй функціональності їм зовсім не поступається. Ви можете самі вибрати будь-яку насадку, щоб змінити обсяг і форми кучерів. Щоб зробити вільні хвилі — вибираємо насадку крупніше, щоб зробити дрібні завитки — насадку з меншим обсягом. Є і насадка, аналогічна по своїй дії щипцам. Її вибираємо для досягнення ефекту чіткості завитка. А ще нею можна створити красиві спіральні локони. А ще тут звичайний робочий концентратор, який допоможе підняти волосся і підсушити коріння для більшого об’єму зачіски.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні