Як зробити новорічний манікюр | Фото і Відео покроково

З першим снігом у більшості людей з’являється відчуття прийдешнього нового року. Ближче до свята з’являється ця ні з чим незрівнянна суєта, яка багато в чому і дарує настрій. І представниці прекрасної статі мало не на наступний день після настання нового року починають замислюватися над тим, що надіти, який макіяж зробити, і як зробити новорічний манікюр. І все б нічого, якщо б жінки не будували плани на наступний рік. Ось така цікава психологічна особливість навіть найбільш високорозвинених і дуже інтелектуальних представниць прекрасної, але воістину слабкої статі. Взагалі, якщо говорити про новорічний манікюр, то багато чого залежить від загального способу, який збирається створити жінка. А спосіб, в останні роки, залежить саме від того, рік кого, власне, настає. Сучасні модниці хочуть догодити абсолютно всім наступаючого зодіакальному знаку і роблять для цього все можливе, аж до манікюру.

Новорічний манікюр або свято наближається

Звичайно, будь-яка жінка щиро вірить у те, що якщо ти добре зустрінеш новий рік, ти його також добре і проводиш. Багато хто вже давним-давно розчарувалися в цьому, і, тим не менше, все одно намагаються зустріти новий рік щедро, весело і красиво. Що ж стосується того, як зробити новорічний манікюр, то важливі наступні деталі:

1.

Відповідність з чином. Погодьтеся, якщо ви зробите манікюр в дусі «ніжність» це може не зовсім виглядати в образі, наприклад, «дьяволенок». Але цей, манікюр буде дуже доречний, якщо ви будете, наприклад, Снігуркою. Тому, перш ніж визначатися з тим, як зробити новорічний манікюр, важливо визначитися з образом і загальним іміджем.

2.

Не менш важливі колірні рішення вашого манікюру. Робіть дизайн нігтів собі, таким чином, щоб вам було приємно дивитися на свої нігті. Наприклад, якщо наступаючий 2013 рік змії — це рік, стихія якого вода, і змія «буде рада бачити на ваших нігтях будь-які кольори і відтінки води, якщо не любите цей колір — можете догодити їй чимось іншим, як мінімум чорним кольором. Адже, як відомо, манікюр багато в чому обумовлює настрій жінки, а новий рік потрібно зустрічати виключно в гарному настрої.

3.

Ну і те, що завжди асоціюється з свят — блискітки, камінчики, стеклярусы та інші, красиві і яскраві елементи дизайну манікюру. Якщо ви сумніваєтеся, як зробити новорічний манікюр, і вам нічого не хочеться зупиніться на красі! Він вже точно створить святковий настрій та різдвяний дух.

Приклади того, як зробити новорічний манікюр на фото внизу:

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні