Як зробити самостійно папільотку

Як би не змінювалася мода на зачіски, грайливі, милі кучерики елегантні і розкішні локони завжди залишаються на піку популярності. Папільотку, беруть свою історію ще з часів наших прабабусь, здавна застосовувалися в перукарському мистецтві і актуальні й донині. Ну а якщо ти зовсім не знайома з цим видом бігудей, у тебе немає часу відвідати перукарню і ти зовсім не знаєш, як зробити самостійно папільотку, неодмінно прислухайся до наших порад, що допоможуть тобі в домашніх умовах отримати бажані кучері.

Папільотку — це різновид бігуді, нагадує бантики, призначена для завивки волосся. Раніше їх виготовляли з паперу. Популярність папільоток пов’язана з тим, що вони вважаються одними з найбільш простих, легких і доступних в застосуванні способів створення природних кучерів. До речі, робити папільотку абсолютно безпечно для волосся. Також за водонепроникності та стійкості до хімічних компонентів, вони роблять чіткі і виразні локони. Плюс до всього завдяки відсутності фіксованого форми і м’якості вони зручні при використанні під час сну. Тому їх можна сміливо зробити перед тим, як лягти спати. І останнє, папільотку — це з усіх існуючих один з найбільш доступних і недорогих способів завивки волосся. Робити самостійно папільотку дуже легко, головне дотримується нехитрою інструкції і у вас все неодмінно вийде.

Як зробити папільотку

Якщо тобі необхідно терміново накрутити волосся, зробити папільотку самостійно дуже просто. Розріж газету на аркуші формату A4 (або візьміть будь-яку іншу тонкий папір). Склади їх у кілька разів по довгій стороні так, щоб вийшли трубочки, зігни їх навпіл або просмикни через саморобні папільотку мотузочку або тонку смужку тканини (тоді аркуш паперу повинен бути такого формату, який необхідний для розміру майбутніх локонів).

Ухвати папільйоткою кінчик прядки і накрути волосся до коренів, намагаючись утримувати їх посередині. Після зафіксуйте її за допомогою мотузки або зв’яжіть кінці паперової трубочки між собою, трохи їх перед цим змочивши.

Як зробити самостійно кучері за допомогою папільоток

 • Придбай папільотку. На сьогоднішній день їх, в основному, виготовляють з еластику або прогумованого поролону з дротом всередині. Вони можуть мати довжину — від 20 до 25 сантиметрів, а діаметр — 8-10 міліметрів. Від їх розміру залежить отриманий результат кучериків.
 • Перед тим, як зробити папільотку, добре вимий волосся і перед самим використанням ретельно висуши їх. Після цього попередньо розділи голову на квадрати 2× 2 см або 3× 3 см кожен. Розташуй всі пасма за напрямом зачіски. Кожне пасмо за допомогою засобу для фіксації укладання необхідно добре змочити, щоб просочилася вся пасмо. Починаючи з кінця, берися самостійно накручувати пасмо на папільйотку. Пам’ятай, що закручувати необхідно перпендикулярно натягнутою пасма.
 • За допомогою спеціального пластмасового затиску зафіксуй папільйотку. Потім поступово рухаючись від пасма до пасма, накрути всі локони. Бажаєш чергувати в кожному ряду напрямок завитка, сміливо роби це. Для того, щоб захистити майбутні кучері від деформації при просушуванні феном, закрий волосся феном. Використовуючи фен, вибери слабкий або середній режим, який не помне локони.
 • Висушивши, обережно зніми папільотку, спочатку знімаючи затиск, а потім акуратно звільняючи волосся. Тобі здалося, що волосся вийшли сильно кучерявим — розділи локони і розчеши їх, моделюючи зачіску так, як тобі хочеться. До речі, саму товщину і інтенсивність локонів ти можеш самостійно варіювати в процесі самої завивки, накрутивши великі пасма або трохи менше. Не хочеш бути сильно кучерявою, використовуй 10-12 папільоток і не більше.
 • Добавить комментарий

  запис в діагностичні центри України
  Поле обязательно для заполнения
  Поле обязательно для заполнения
  Запис здійснюється через сервіс Лікарні