Дуже ефектно виглядають зачіски для урочистих випадків. Пухнасті кучері змінюються на сяючі гладкі пасма, локони в них поступаються місце красивим і витонченим хвилях. Святково виглядають укладання з напівдовгому і довгого волосся. Подібні зачіски можуть зробити не тільки професіонали, вечірню зачіску можна зробити самим в домашніх умовах. Перед вами стоїть завдання зробити таку зачіску, щоб оточуючі не сумнівалися, що її зробив професійний майстер.
Для цього знадобляться:
- Кругла щітка.
- Штучні квіти та декоративні шпильки.
- Тонка гребінець.
- Щипці для завивки.
- Шпильки.
- Тонкі гумки.
- Спрей-блиск.
- Кругла щітка.
- Мус для укладання.
- Спрей для укладання.
Переконаємося, що у нас є все для творчості. Ще запасемося тонкими гребінцями, шпильками, гумками в колір волосся, шпильками-невидимками. Підберемо ефектні прикраси, гребені, великі шпильки, брошки. Ці деталі замаскують помилки починаючого стиліста.
Вимиємо волосся, нанесемо кондиціонер, який знімає статичну електрику і запобіжить волосся від сплутування. Для сушіння скористаємося круглою щіткою. Нанесемо мус для укладання. Намотуємо на щітку пасма, витягуємо їх і сушимо феном з плоскою насадкою. Якщо таким чином высушим волосся, то волосся слухняним і гладкими. Хвилясте волосся потрібно укласти в гладку зачіску, для цього скористаємося щипцями для розгладження. Перш ніж опрацюємо пасма, нанесемо на них захисний спрей.
Виберемо відповідну укладання. Правила етикету кажуть — чим нарядно буде туалет, тим простіше потрібно укласти волосся. Наприклад, строгий чорний костюм або маленьке чорне плаття вимагає помітною і хитромудрої зачіски.
Найпростішим вечірнім варіантом буде низький класичний вузол. Для цього смочим руки фіксуючим спреєм і проведемо ним по волоссю, збираючи їх біля шиї у хвіст. Хвіст закріпимо гумкою і совому в тугий джгут. За допомогою шпильок, які підберемо колір волосся, закріпимо джгут у вузол, підверну кінчики всередину. Зачіску зафіксуємо лаком. До цієї зачіски підійде яскравий макіяж і помітні довгі сережки.
Напівдовгі густе волосся укладемо у високу зачіску. Розділимо волосся проділом від вуха до вуха. Передню частину волосся розділимо на дві. Задню частину волосся завяжем гумкою у високий хвіст і начешем його. Обережно пригладим верхню частину начесанных волосся, зберігаючи їх обсяг. Піднімемо хвіст і скріпити кінці зажимом. Перемістимо його вперед і заколемо у підстави, у вигляді підкови. Опустимо волосся, з них сформуємо куля, закріпимо шпильками з різних сторін.
Візьмемо бічну пасмо, відділити від неї тонку пасмо біля обличчя. Решта волосся начешем, пригладим гребінцем, збризніть лаком і обернем ними закріплений куля. Приколем по центру пасмо, кінці подоткнем всередину. З другої пасмом виконати ті ж самі дії. Місце стику пасма замаскуємо під колір волосся гірляндою дрібних квітів або декоративної шпилькою.
Тонкі пасма у особи накрутимо щипцями. Для сяйва волосся збризніть їх спреєм-блиском. До зачіски підійде плаття простого крою.
Зараз популярні зачіски з кіс. Коси плетуть різні — французькі, «навиворіт», класичні і так далі. За допомогою їх можна отримати красиву і незвичайну зачіску, яка підійде для будь-яких урочистих випадків.
Зачіска «Об’ємні завитки»
Волосся зберемо у високий хвіст. Його розділимо на кілька пасом. Ліва частина волосся буде тонкою, потім беремо велику пасмо. На кожну пасмо волосся наносимо засіб для укладання і завьем. Потім Тепер по черзі обертаємо навколо хвоста і заколемо красивою шпилькою або шпильками. Решту волосся завьем за допомогою плойки.
Щоб змити зачіску, витягнемо всі невидимки і шпильки, ретельно промиємо волосся в кілька прийомів з кондиціонером, ополіскувачем і бальзамом.
Щоб волосся не розсипалися, менше стирчали в боки, були більш слухняними, не слід мити голову перед тим, як робити зачіску. Голову помити за день до цього заходу. Щоб зачіска вийшла, потрібно заздалегідь потренуватися. Так ви наб’єте руку» і дізнаєтеся, скільки часу піде на зачіску.