Яка буває хімічна завивка волосся?

Напевно, немає жодної жінки, яка жодного разу не накручувала на бігуді волосся або не завивала їх в тугі кіски. Висихаючи, волосся довгий час зберігають форму, яку їм додали.

Але, на жаль, милі кучері тримаються недовго, часом 2 дні максимум. Самим вірним засобом одержати хвилясті локони надовго є хімічна завивка волосся.

Що це таке?

Перманентна, вона ж хімічна завивка дає можливість носити пишні локони до декількох місяців. Справа все в хімічному складі, яким обробляю волосся. Не заглиблюючись в хімічні подробиці, скажемо лише, що форму волоссю надають сірчані містки або, якщо говорити по-науковому — дисульфідні зв’язки. Як раз зв’язку-містки і руйнують хімічні речовини, якими обробляються волосся. Це дає можливість волосу взяти абсолютно будь-яке положення, яке можна визначити типом бігудей і способом накрутки волосся. Потім волосся обробляю спеціальним фіксатором, який зміцнює дисульфідні зв’язки волосся в новому положенні. У підсумку, коли бігуді знімають, волосся утримує нову для нього форму — в’ється.

Днем народження хімічної завивки волосся є 16 листопада 1906 року. Як раз в цей день перукар К. Несслер на очах у глядачів провів завивку волосся власної дружини. Тоді для хімічної завивки використовувалися особливі валики з латуні, які розігрівали до дуже високої температури, а потім обробляли волосся хімічними речовинами.

Так яка буває хімічна завивка волосся?

Завивку волосся можна поділити за видами хімічного складу, яким обробляють волосся. Нашим мамам було простіше, в якійсь мірі: до їх послуг була завивка із застосуванням лужного і кислотного складу. Зараз майже кожен рік розробляються нові бігуді та типи хімічних препаратів, тому в розмаїтті видів завивок нескладно і загубитися. При цьому й попередні способи теж не здають своїх позицій.

Кислотна завивка волосся є як і раніше популярною і вважається однією з найбільш стійких завивок. На волоссі вона тримається до півроку, але не буває нешкідливою для волосся, незважаючи на те, що препарати для завивки проникають всередину волосини, не розкриваючи при цьому його зовнішніх лусочок. Таким чином, виходить досить жорсткий завиток. Тому кислотна завивка протипоказана м’яким і тонким волоссю, оскільки вони розтягнуться біля кореня, і не зможуть тримати форму, а кислота може зробити їх ламкими. Крім цього, ми не радимо вибирати кислотну завивку власницям сухого ламкого волосся чутливої шкіри голови і .

Лужна завивка менш стійка, зберігає форму до 3-х місяців. Локони виглядають природно і виходять пружними. На відміну від кислотної завивки, тут препарати проникають всередину волосся розкривши їх зовнішні лусочки. Дана процедура м’якше впливає на волосся, але не підходить для більшості типів волосся. Якщо волосся пряме, важкі і жорсткі, то вона буде менш стійкою і протримається тільки півтора місяця. Лужні завивки на 10-20 відсотків дешевше кислотних.

Кислотна завивка із застосуванням тиогликолевой кислоти досить нетривка, пишні локони втрачають обсяг вже через місяць. Тим не менш, цей вид менш шкідливий для волосся, оскільки під час проведення процедури не викликає такого різкого їх набухання, як у перших двох типах. Таку зачіску можна зробити навіть на забарвлених волоссі.

Нейтральна завивка поєднує в собі деякі риси перших типів. У складі хімічних препаратів, які використовують для перманенту даного типу, є алантоїн, відомий здавна своїми пом’якшуючими якостями. Збалансований PH складу препаратів так м’яко впливає на самі волосся та шкіру голови, що показаний абсолютно для всіх типів волосся. Волосся виходять міцними і міцними; сама завивка відносно стійка.

Амінокислотна завивка включається до складу препарату амінокислоти, як це можна бачити з назви, і протеїни. Вони лікують і живлять волосся, що допомагають звести до мінімуму негативний вплив використання хімічних речовин. Локони виходять м’якими, природними і ніжними. Але така завивка недовговічна, а, таким чином, не рекомендується для довгих важких і жорсткого волосся, оскільки локони ще швидше розвинуться, розпрямляючись під власною вагою.

Шовкова завивка або завивка з протеїнами шовку, деколи її називають «Шовковою хвилею». Препарати, за допомогою яких відбувається завивка волосся, завдяки знаходяться у складі протеїнів шовку, акуратно доглядають за волоссям і не тільки не зіпсують структуру волосся, але і поліпшать її. Навіть освітлений волосся після такої «хімії» стає здоровішою. У зв’язку з тим, що препарат для завивки не має сильного впливу на сірчані містки волосся, завитки виходять м’яким і тримаються пару місяців. Щоб завивка протрималася довше, використовуйте «Шовкову хвилю» для волосся середньої довжини або коротше, щоб він не випростався під власною вагою.

Біозавивка — це будь-яка завивка, у складі якої немає аміаку, перекису водню і тиогликолевой кислоти. Вони замінені на препарати, подібні з молекулами волосся, які з’єднують сірчані містки волосся. Завивка на основі подібних препаратів дає волоссю не тільки розкішні кучері, але і надає повністю здоровий і природний вигляд. До биозавивке відносяться і інші види завивок, такі як італійська (із застосуванням екстракту бамбука) або «Кучері ангела», до складу яких входить ботанічний комплекс.

Завивка з липидно-протеїновим комплексом LC2 (японська завивка) рекомендуються для проблемних волосся. Вона набагато більш стійка, ніж шовкова, а двофазні липидно-протеїнові комплекси регулюють вологість волосся, підтримуючи еластичність і блиск. Завитки середньої жорсткості чудово підійдуть для волосся трохи нижче плечей.

Тепер ви знаєте, яка буває хімічна завивка волосся, але знайте, що при завивці, незалежно від хімічного складу, може використовуватися поліетиленова шапочка зі спеціальними отворами, через які особливим гачком витягуються пасма волосся. Після використовується будь-який хімічний засіб і спосіб укладання. Потрібно відзначити, що шкіра голови при цьому способі максимально захищена від негативного впливу хімічного препарату, тому така завивка підійде навіть для дами з проблемною шкірою голови. Саме з цієї причини така завивка ще називається «дитячої».

Коментувати статтю

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні