Зачіски для дам старшого віку

Якщо подивитися на картини художників, які зображали молодих дам, то можна переконатися, що до наших сучасниць час терпимо і наші жінки, які переступили через поріг бальзаківського віку, виглядають не гірше, ніж виглядають наші тридцятирічні прапрабабусі. Можна з оптимізмом дивитися в майбутнє, якщо одягатися зі смаком і вибирати модні зачіски для жінок старшого віку.

Зачіски для дам старшого віку

Напередодні старості ми відчуваємо легкий трепет, але якщо ставитися до життя по-філософськи, то будь-який вік може підносити свої дари. Не потрібно відмовлятися від жіночого світу з його красою, таємницями і спокусами з такої причини, як вік. Модні зачіски, це такий засіб, який дозволяє забути про страхи і нудьзі.

Як стверджують стилісти, багато жінок з роками стають більш вишуканими, більш стильними. Вони вміють подавати себе, освоїли всі прийоми, безпомилково впливають на думку оточуючих, знають, що їм йде. Чому б не скористатися цим досвідом, адже більшість зачісок добре підходить жінкам старшого віку.

Модні зачіски для жінок старшого віку бувають різними, на першому місці знаходиться боб з різнорівневими шарами, він дає можливість надати особі цікавий ефект і скорегувати овал обличчя. Його рекомендують тим жінкам старшого віку, у кого повне обличчя.

Класичний боб для волосся середньої довжини дуже хороший для зрілих дам, він дозволяє створити імідж успішною і впевненою в собі жінки, коригує овал особи будь-якої форми і підкреслює гідності.

Боб-каре підходить тим, у кого волосся довге, до плечей і кому шкода з ними розлучатися. Така зачіска підкреслить форму обличчя, зачіска додасть жінці спокусливий вигляд, особливо, якщо чубчик доходить до брів.

Для дам з витонченими, красивими рисами підходить модна зачіска-піксі, вона добре виглядає на тонких і прямих волоссі. Вона чудово поєднується з красивими сережками, які надають очам загадковість і блиск.

Більшість дам старшого віку не люблять зачіски в стилі ретро, так як бояться звинувачень в старомодності, але є одне виключення — використання зачіски з косим зрізом. Цей стиль популярним в «хіпових» сімдесятих, але сьогодні його надають перевагу молоді дівчата. Але така зачіска стильно і органічно виглядає і на дамах старшого віку.

Якщо згадати кучеряве волосся, то можна згадати про коротке каре, в ньому волосся досягають середини щік, це дозволяє доглядати за зачіскою без зайвих зусиль, забезпечуючи доглянутий і красивий вигляд, підкреслюючи свою безпосередність.

Довге волосся вимагають великої турботи і зроблена зачіска у вигляді вузла робить жінку елегантною і красивою, це говорить про те, що вона дбає про свою зовнішність. Ця зачіска створює вдавану простоту, але за нею стоїть намір подобатися чоловікам.

При м’яких обрисах плечей і шиї потрібно віддавати перевагу короткі стрижки, хоча для дам старшого віку модні стрижки не виключають довгого волосся. Але тоді розпущене локони потрібно підстригати у формі шарів, створюючи стрімку легкість, а не надмірний обсяг.

На закінчення додамо, що для старшого віку зачіски для дам потрібно робити з урахуванням овалу обличчя, довжини волосся і при цьому в будь-якому віці потрібно залишатися модною і елегантною.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні