Зачіски для дівчаток 14 років | Відео покроково

Деякі вважають, що 14 років для дівчинки — це самий складний період. Варто відзначити, що в такому віці вже остаточно формується світогляд підлітка. І саме тому батькам стає більш складно визначитися з тим, зачіски для дівчаток 14 років існують, які речі їй купувати, чому віддавати перевагу: побажанням вже маленької дівчини або перевагам самих батьків. Тим не менш, в 14 років дівчинка хоче не просто привертати до себе увагу, але й з’являється відчуття дорослості. Саме тому дуже важливо вміти підібрати їй таку зачіску, яка буде особливо їй підходити.

Особливості стрижок для дівчаток

Якщо мова йде про стрижці, то дуже важливо, щоб вона підходила до форми обличчя, до особливостей шиї, носа, очей і вух. Не менш важливо те, щоб ця зачіска підкреслювала переваги підростаючої дівчата і приховувала якісь явні недоліки. Також варто відзначити, що в цьому віці дівчинки особливо прагнуть до того, щоб щось поміняти в своєму образі. Таким чином, багато представниць прекрасної статі мріють змінити колір волосся. Саме тому батькам потрібно бути особливо уважними. Іноді варто віддати перевагу хни (яка дає рудий колір), а якщо хочеться отримати якийсь інший колір — можете спробувати якийсь бальзам, який змивається. Він завдає значно менше шкоди, їм існуючі фарби, і досить швидко змивається.

Також варто звернути увагу на наявність у дівчинки необхідної кількості аксесуарів для волосся. Це повинні бути всілякі гумки, обручі, шпильки, невидимки, стрічки та інші елементи, якими можна прикрасити волосся. Також не менш важливо, щоб усі ці аксесуари поєднувалися з існуючою в шкатулці у дівчинки біжутерією. Якщо це біжутерії ні — то пора б до такого віку її прикупити. Зверніть увагу на наявність необхідної косметики. Все це в сукупності допоможе дівчинці створювати більш жіночні образи. Ну і далеко не останню роль грають самі зачіски. До 14 років це може бути що завгодно, починаючи від звичних хвостів і кос, закінчуючи чимось більш складним.

Дивіться приклад зачіски для дівчинки 14-ти років нижче на відео:

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні