Зачіски для дівчаток 3 років | Відео покроково

Будь мамі, якій пощастило ростити дівчинку, природно хочеться, щоб навіть у три роки малюк виглядала просто чарівно. Варто тільки відкрити шафу дівчинки і побачити все розмаїття речей, що для повного щастя не супроводжується меншим різноманіттям речей і красивих аксесуарів для волосся. Саме тому зачіски для дівчаток 3 років — це більшою мірою відображення бажань її мами. І варто зазначити, що в 3 роки, якщо волосся не обрізали, то вони досить довгі і абсолютно будь-які зачіски можна творити з них.

Ідеї для зачіски в 3 роки

Перш ніж створювати якісь зачіски для 3-однорічної дівчинки, дуже важливо визначитися з тим, чи є це святкова зачіска або зачіска «до завтра». У будь-якому випадку, як підростаючої дівчині, малютка повинна звикати до необхідності вміти поєднувати аксесуари для волосся з самою зачіскою і все це поєднувати із загальним чином. Отже, якщо ви збираєте свою дитину в дитячий сад, можете скористатися наступними ідеями:

1.

У 3-річному віці особливо красиво виглядають хвостика. Малятка з такими зачісками виглядають як янголята. Звичайно, у вас є безліч варіантів, як зробити ці хвостики, ви можете пофантазувати з проділом, можете додати якісь стрічки, можете використовувати різноманітні гумки і шпильки.

2.

Красиво дівчаткам ходити з «гулькой». Далеко не всі представниці прекрасної статі люблять цю зачіску, тим не менш, в такому віці ця зачіска буде не тільки зручною для самої дівчинки (волосся не будуть їй заважати гратися бігати, малювати). Але і в тому випадку, якщо ваша манюня ходить в дитячий сад — ви істотно полегшите життя вихователю.

3.

Багато матусі навчилися робити коси. І це та зачіска, яка підходить всім дівчатам, дівчатам і жінкам. Багато залежить від того, яку конкретно техніку плетіння ви вибираєте. І ви можете плести косу з хвоста, можете зробити колосок, а можете просто сплетену косу згорнути у гульку.

Якщо говорити про святкових зачісках, то, природно, що такі зачіски повинні бути менш передбачувані. Але з такого віку важливо привчати дівчинку до того, що навіть повсякденні зачіски повинні бути оригінальними і красивими. Але на свято зачіски повинні стати ще краще.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні