Зачіски для дівчаток 4 років | Відео покроково

Насправді 4 рочки — це той віковий період, коли дівчинка дуже хоче бути схожою на маму. Варто лише згадати навіть себе в такому віці, як мірялися мамині туфлі і плаття, випробовувалася мамина косметика на міцність. Але зачіски для дівчаток 4 років хоч і не повинні бути точно такими ж, як і в мами, але крихітки цього дуже хочуть. Саме тому, якщо ви вважаєте, що досить добре доглядаєте за своїм волоссям і можете прищепити такий же догляд своєї дочки — не дивуйтеся і робіть дитині такі ж зачіски, як і у вас. Мало того, що дівчинка буде задоволена, зачіска буде красивою і зручною, але і для повного щастя вас з’явиться та емоційна близькість, про яку так метають всі мами.

Особливості зачісок для 4-річних дівчаток

Якщо вашій дитині 4 роки і ви не знаєте, яку зачіску їй зробити — запитайте у неї, і ви обов’язково дізнаєтеся всі найсміливіші фантазії і побажання. У створенні зачісок для дітей мамам дуже важливо вміти проявляти фантазію, так як без неї стає непросто створити ту чи іншу зачіску. Тим не менше, якщо ви хочете, щоб у дівчинки сформувалися правильні враження, ставлення до себе і до своїх волоссю, враховуйте наступні особливості:

1.

Для того щоб дівчинка навчилася відповідати поставленим вимогам — не дозволяйте їй просто так ходити з розпущеним волоссям. Особливо якщо волосся довге. Разом з цим, не варто забувати, що кожна дівчинка хоче ходити з розпущеним волоссям, тому можете, зрідка дозволяти їй це робити. Але, робіть так, щоб дівчинка прагнула до догляду за своїм волоссям.

2.

Що стосується догляду, зараз існують цілі дитячі серії, які сприяють догляду. Це такі ж шампуні і кондиціонери, якими обов’язково потрібно користуватися. Багато мам думають, що дівчатка «обійдуться» і без кондиціонера, але саме за його допомогою волосся менше заплутуються і роблять процес догляду за ними менш болючим.

3.

Щоб прищепити дівчинці почуття смаку — обов’язково використовуйте спеціальні прикраси для волосся. Не варто забувати, що вони повинні поєднуватися з загальними колірними рішеннями, які притаманні створеному образу.

4.

Ну і саме останнє, самі стрижки і зачіски, які ви створюєте для своєї крихітки, повинні поєднуватися з самими речами. Так, наприклад, до джинсовому костюма підійде гулька, а до платьечку або сарафана — гарний довгий хвіст.

Пам’ятайте про те, що саме в 4 роки ви повинні прищепити своїй дівчинці бажання доглядати за собою та за своїм волоссям.

Дивіться приклад дитячої зачіски для дівчинки нижче на відео:

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні