Зачіски для дівчаток 5 років | Відео покроково

В 5 років дівчатка вже досить дорослі, щоб розуміти, що їм подобається, а що не подобається. Саме тому, якщо ви не знаєте, які можна зробити зачіски для дівчаток 5 років — то варто запитати у неї самої. Взагалі сама зачіска завжди обумовлюється стрижкою її довжиною. Вважається, що чим довше у волосся дівчинки — тим важче з ними працювати. Тим не менш, все в точності до навпаки. По суті, якщо ви хочете, щоб волосся були нормальними і зачіски вдавалися красивими, вам потрібно доглядати за волоссям за допомогою спеціальних дитячих наборів і, що не менш важливо, вміти робити такі зачіски, які будуть красиві і акуратні.

Зачіски на кожен день 5-річній дівчинці

Навіть в 5 років дівчинка хоче виглядати красиво. І незалежно від довжини її волосся, від їх густоти та кольору, ви можете зробити такі зачіски:

1.

Найпростіша досить красива зачіска — «Мальвинка». Робиться вона досить просто — збираються волосся біля скронь і зав’язуються красивою тоненькою гумкою. Решту волосся залишаються вільними, але при цьому важливо, щоб їх було менше.

2.

Не менш цікава зачіска — Пальмочка». Для того щоб зробити таку зачіску, вам потрібно зібрати високий хвіст практично на маківці і затягнути його гумкою. При бажанні, ви можете використовувати різнокольорові гумки. І для того щоб отримати таку пальму, вам потрібно взяти кілька гумок (залежно від довжини волосся), і зав’язувати їх поверх попередньої. Зав’язувати потрібно так, щоб кінчики волосся були вільними.

3.

Завжди актуальні і прості для матусь — косички. Так, наприклад, ви можете використовувати різноманітні техніки плетіння таких кісок, можете по-різному оформляти їх, використовуючи спеціальні аксесуари для волосся.

Святкові зачіски

В 5-річному віці дівчаткам вже не цікаво, коли їм перед святом заплітають десятки кісок, а вранці, коли їх розпускають, виходить хвиляста зачіска. Разом з цим, дівчаткам вже хочеться чогось незвичайного і дорослого. І ви можете зробити такі зачіски

1.

Колосок. Варто вибрати якусь специфічну техніку плетіння і робити колоски так, щоб їх можна було чимось прикрасити. Якщо це свято, ви цілком можете використовувати якісь квіти або шпильки, можете брати навіть стрази. Дівчатка будуть більш ніж задоволені.

2.

Оригінально буде, якщо ви заплетете високий хвіст, зробите косичку, залишаючи невеликі тонкі пасма. Косичка згортається в гульку і вільні локон крутяться на плойку. До цих локонам ви можете додавати будь-які прикраси.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні