Зачіски для дівчаток 6 років | Відео покроково

Дівчатка в 6 років вже володіють особливим сприйняттям світу і себе зокрема. Для них важливо, щоб у них було в се найкраще, і стан волосся в тому числі. Саме тому молоді мами активно шукають різноманітні зачіски для дівчаток 6 років, які можна зробити просто, швидко і щоб в результаті все було красиво. Варто зазначити, що багато залежить від довжини волосся дівчинки і від того, чого вона сама хоче. Тому вибирайте зачіску так, щоб вона влаштовувала і вас, і 6-річну дівчинку.

Зачіски на кожен день і на свято

В силу того, що в 6 років дівчинки найбільше хочуть ходити з распушенными волоссям — це найкраща ідея для святкової зачіски 6летней дівчинки. Ви можете прикрашати її різноманітними аксесуарами, квітами, гумками і шпильками. І маленької представниці прекрасної статі більше нічого від вас не потрібно буде. Тим не менш, ви можете створювати їй та інші зачіски. Можна розглянути наступні варіанти:

1.

Риб’ячий хвіст. Варто відзначити, що це така косичка «риб’ячий хвостик». Така зачіска чудово виглядає, коли заплітається на бік. Взагалі таку зачіску можна обіграти по-різному і внести якісь більш стильні нотки. Наприклад, багато матусі роблять своїм 6-річним дівчаткам «Риб’ячий хвостик зі скручуванням». Це досить швидко, просто, красиво і дуже мило! І для створення такої зачіски потрібно: маленька гумка, гребінець, будь підходящий аксесуар для волосся. Це може бути гарний ободок або ніжна шпилька-квітка.

2.

Якщо у дівчинки довге волосся, то до якогось свята, чи просто, збираючи дитину на прогулянку або в школу, можете зробити їй чарівну зачіску, яка подобається всім дівчатам. Цей ажурний пучок, який виконується з коси четырехпрядной. Вона згортається в «рулончик», а кінчик коси можна закріпити за допомогою пелюсток навколо пучка.

3.

На святах неповторно виглядають дівчата, у яких зачіска виконана їх тонких хвостиків у шаховому порядку. Це дуже святкова зачіска не тільки на урочистий випадок, але і для того, щоб у дівчинки був гарний настрій. Хвостики робляться в шаховому порядку, і закріплюються за допомогою шпильок, самі кінчики треба завити за допомогою локона.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні