Зачіски для дівчаток 7 років | Відео покроково

Більшість маленьких представниць прекрасної статі в 7 років відправляються в школу. І це такий період, який очікувався кілька років. Саме тому в першому класі важливо все, починаючи не тільки зі шкільної форми, але і з тим, які зачіски для дівчаток 7 років буде робити її мама. І варто зазначити, що ці зачіски практично завжди повинні бути святковими. Особливо якщо у дівчинки довге волосся, з самого раннього віку потрібно навчити дівчинку доглядати за своїм волоссям.

Ідеї для щоденних зачісок 7-річної дівчинки

Природно, що кожній дівчинці було б приємно, щоб кожен день у неї були різні зачіски. Так дівчатка з самого дитинства відчувають себе більш впевненими. І дуже важливо, щоб ці зачіски поєднувалися з одягом. Та зачіски для дівчинки можуть бути різними. Варто розглянути декілька варіантів:

1.

Якщо ви хочете швидко впоратися з поставленим завданням і зробити зачіску швидко і красиво — використовуйте банти. Візьміть широкий бант будь текстури і такого кольору, якою буде подобатися вашій дитині. Розділіть проділом волосся на дві рівні частини і зробіть 2 хвоста. Зав’яжіть хвости бантами, і сплетіть з двох хвостів одну косу. Знизу теж можете закріпити все за допомогою банта.

2.

Досить оригінально і симпатично дівчаток 7 років, буде виглядати зачіска з двома пучками. Багато залежить від того, які аксесуари ви будете використовувати для створення такої зачіски. Так, щоб створити такі пучки, вам потрібно заплести два високих хвоста і згорнути їх у гульку. Ви можете проявити фантазію і програтися з проділом, можете скручувати прядки між собою і потім об’єднувати їх в один хвіст. Використовуйте різні шпильки і гарні гумки, адже в 7 років це дуже важливо.

3.

Найпростіша зачіска для довгого волосся, особливо гарна в святкові дні — це романтичні локони. Ви можете зібрати все волосся в один хвіст, можете деякі прядки перетворити в кіски, і що залишилися в хвості волосся накрутити на пасмо. Не забудьте прикрасити отриману зачіску. Використовуйте для цього різноманітні прикраси для волосся, в даному випадку особливо виграшно виглядатиме квітка.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні