Зачіски для дівчаток 8 років | Відео покроково

Вже давно 8-річні дівчатка чи не самі вміють створювати собі зачіски. Звичайно, вони досить прості і далеко не оригінальні. Тим не менш, уміння доглядати за своїм волоссям приходить приблизно до цього віку. Тим не менш. Матусі хочуть порадувати своїх дочок, і придумують різноманітні зачіски для дівчаток 8 років . І таким нехитрим чином ще маленькі, але вже дівчата, виділяються серед інших, привертають до себе увагу і навіть закохують у себе ще не самих дорослих, але хлопчиків. І будучи маленькими грайливими кокетками, дівчатка не можуть собі відмовити від красивих зачісок.

Ідеї для дівочих зачісок

1.

Зачіска «Сердечко». На таку зачіску йде зовсім небагато часу. І перше, що потрібно зробити — проділ на ліву сторону голови. Потім потрібно розділити волосся на частини і верхня частина повинні бути трохи вище кінчика вуха. Саме на ній потрібно зробити хвіст і закріпити його красивою гумкою. Далі волосся потрібно повернути. Щоб зробити це, потрібно трохи послабити гуму. Розділіть волосся на дві прядки, заплетене в кіски і скріпіть отримані 2 коси. розпустіть кінці. В результаті ви отримаєте сердечко, яке можна буде прикрасити красивою шпилькою або бантом.

2.

Пучок з стрічкою. Ну, яка 8-річна дівчинка не порадіє дорослої зачісці? А ця саме та чудова зачіска, яка підходить і дорослим представницям прекрасної статі і дівчаткам, але з довгими і середніми волоссям. Обсяг пучка завжди залежить від довжини волосся і густоти волосся. І робиться така зачіска крайньої швидко і легко. Волосся збираються в високі хвіст за допомогою самої звичайної гумки. На кінчик хвоста прив’язується стрічка, довжиною приблизно до 30см. З кінчика хвоста скручуйте волосся так, щоб у вас вийшов пучок. Зміцнити таку зачіску потрібно за допомогою шпильок.

3.

Доросла коса. Зараз існує маса різноманітних методів і технік плетіння коси. І якщо ви виберете для 8-річної дівчинки якусь більш складну техніку, вона буде явно вище, ніж на сьомому небі від щастя. У зв’язку з цим, ви можете знайти в інтернеті масу різноманітних відео уроків, придбати шалений безліч літератури про дитячих зачісках і навіть знайти спеціальні схеми, які допоможуть створити незабутні зачіски для дівчаток.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні