Зачіски для дівчаток на випускний

 

Випускний в дитячому саду — перше важлива подія в житті вашого маляти. Для дитини цей момент є не лише переломним, але й вагомим кроком вперед. Дитина починає відчувати себе дорослим, адже ще трохи, і він відправиться у перший клас. В такий знаменний день дівчина хоче виглядати як принцеса. Ви разом з дочкою продумуєте все до найменших деталей: ошатне плаття, костюмчик і черевики — це дуже важливо! Але, звичайно ж, зачіски для дівчаток на випускний займають далеко не останнє місце в створенні образу для малятка.

Зачіски для дівчинки на випускний

Ошатним зачісок для дівчаток необхідно приділяти дуже багато уваги, адже вже в ранньому віці дівчата усвідомлюють те, що вони є представницями прекрасної статі і абсолютно у всьому повинні мати гарний зовнішній вигляд. Зачіски на випускний для маленьких модниць дуже різноманітні. Головне, що варто запам’ятати батькам, це не намагатися спорудити на волоссі малятка зачіску складної конструкції, адже це дівчинка, краса якої полягає в тому, що вона дитина. Ви повинні просто постаратися зробити акцент на дитячому красі.

В основному зачіски на випускний залежать від довжини волосся дівчинки. Якщо маля має волосся трохи вище плечей, волосся можна завити і трохи начесать. Для маленької дівчинки величезну роль відіграють аксесуари для волосся. Прикрасьте таку зачіску за допомогою оригінального обідка або ошатного квітки. Також можна декорувати зачіску яскравими шпильками, шпильками, шпильками-бантами. Відмінно буде виглядати на такій зачісці шпилька у вигляді корони-діадеми.

Для дуже коротких волосся можна використовувати банти і обідки, що неодмінно перетворять образ дівчинки в принцесу випускного.

Кілька варіантів зачісок на випускний в дитячому саду

Проста святкова зачіска

Ця зачіска не передбачає складного плетіння і використання різних аксесуарів для волосся. Вона оригінально поєднується з будь-яким нарядом для випускного.

Для створення зачіски нам необхідні невидимки, шпильки, плойка, гумка, гребінець з роздільником.

Біля лоба відділяємо волосся проділом, скручуємо джгут і фіксуємо його невидимкою. Потім створюємо джгути по всій голові (по колу) і закріплюємо їх невидимками. Ділимо навпіл хвіст, акуратними пасмами загинаємо вперед верхню частину і фіксуємо її. Кінчик хвоста подвиваем за допомогою плойки.

Переплетення

Дуже красиво буде виглядати святкова зачіска, заснована на переплетенні хвостиків. Для її створення ми скронево-тім’яну зону поділяємо на два-три паралельних проділу. Після ділимо їх на квадратики в шаховому порядку. Кожен із квадратиків збираємо у хвіст і фіксуємо їх за допомогою гумок. Тепер розташовані вздовж відокремлює чубок проділу хвостики приєднуємо до пучкам наступного ряду, що розташовані по діагоналі. Хвостики з другого ряду приєднуємо до хвостик третього. У нас повинен утворитися рельєфний візерунок, що нагадує сіточку. Пасма, що залишилися, необхідно завити.

Класична висока укладання

Це відмінна укладання для дівчаток на випускний. Для її створення ми по напрямку до потилиці гладко зачесываем волосся і фіксуємо їх у високий хвіст, який необхідно завити. Отримані локони ми за допомогою шпильок довільно прикріплюємо біля основи хвоста за допомогою невидимок. Кілька кучериків ми залишаємо незафіксованими.

Нарядні кіски

Величезні можливості для створення зачіски на випускний в дитячому садку дає вміння мами плести різноманітні види кісок (звичайні, французькі, колосок і т.д.).

Завдяки цьому вмінню у вашого маляти не тільки буде святкова зачіска, але і надійний, яка протримається протягом усього свята. Непоганий святковий варіант — французькі кіски. Для їх створення ми беремо і за допомогою горизонтальних проділів ділимо волосся на 3-5 частин і плетемо по напрямку від одного вуха до іншого французькі кіски. Після чого записуємо їх в хвіст і прикрашаємо зачіску за допомогою шпильки або розкішного банта у вигляді більшого квітки. Дуже красиво буде виглядати бант підібраний в тон сукні.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні