Зачіски для дівчаток шкільного віку

Школа — це серйозне місце і для дівчинки шкільна зачіска не повинна виглядати в школі надмірно вільно і надто легковажно. Зачіску потрібно добре закріпити, інакше до кінця уроків мама не впізнає свою дочку.

Зачіски для дівчаток шкільного віку

Різні плетіння

Вони зараз актуальні, виглядають акуратно і красиво, а коли плетіння «дракончиком», воно міцно тримається на волоссі. Тут є багато варіантів, можна зробити 2 дракончика, які закінчуються 2-ма кісками, можна зробити по центру голови одного дракона. Дракончики можуть йти навскіс і по окружності голови. Плетіння — велике поле для фантазії. До того ж маленької модниці приємно буде виглядати кожен раз по-новому в школі.

Короткі стрижки

Така стрижка відмінно підійде для школи. Вона проста і лаконічна у догляді. Вранці причесати дитину і покласти в шкільний рюкзак гребінець. Варіаціями короткої стрижки можуть бути сестон, каскад, каре. Ця стрижка підійде для тонких волосся, догляд за такою стрижкою не вимагатиме у батьків багато часу на збір дівчинки в школу.

Зачіски з використанням шпильок

При волоссі середньої довжини та довгому волоссі є багато варіантів, як зробити шкільну зачіску з шпильками. Найпростішою зачіскою буде зачіска хвостик. Можна зробити на голові коси, хвостики, складні конструкції з джгутиків. Складні зачіски можуть робити дівчатка старших класів, вже починаючи з 5 класу. У цьому віці дівчатка стають акуратніше і більш ретельно стежать за своєю зовнішністю.

Якщо дівчинка після занять відвідує спортивну школу, то краще буде зробити зачіску, яка не завадить занять, можна зробити нагорі голови хвіст, кошичок на голові з коси, коса дракончиком. Якщо у дівчинки намічається якийсь захід, то можна їй зробити укладку в салоні або зробити в домашніх умовах пишні кучері.

Якщо донька вирішила позбавитися від коси, то з цим доведеться змиритися. Починаючи з 13-16 років людина шукає своє місце в житті, шукає свій образ, себе. Якщо дівчинка хоче змінити імідж, не треба їй перешкоджати в цьому. Не зашкодить зробити модну стрижку. А ось в її віці краще утриматися від кардинальної фарбування, мелірування, хімічної завивки.

Круглолицим дівчатам підійдуть стрижки з асиметричними чубчиками, а узколицым дівчатам підійде стрижка з прямою чубчиком. Дитячі стрижки повинні бути з довгою чубчиком, щоб не розвинулося косоокість. Не допускається довга чолка «поні», яка закриває брови.

Різні аксесуари для волосся дозволяють створити багато зачісок на основі нескладної дитячої стрижки. Традиційні бантики, «краби», шпильки, невидимки, обідки, весь цей арсенал для створення зачісок для дівчаток, в основі якої є проста стрижка.

Романтично налаштовані дівчата воліють зачіски з ефектом «вітер у волоссі» і з нальотом легкої недбалості, а також каскадні стрижки для середніх і довгих волосся, укладене локонами або хвилями. Стрижки гарсон і паж створюють трохи дорослий і елегантний вигляд.

А креативні стрижки з різними по довжині пасмами, з яскраво вираженою асиметрією, а також стилів «готи» і «емо» це для старшокласниць — звичайне явище. Даремно забороняти, можна допомогти порадою, щоб така зачіска не виглядала жахливо.

Для кожної вікової групи для дівчаток є свої стрижки. Догляд за такими стрижками повинен бути мінімальним і тоді можна легко створити красиву зачіску для дівчаток.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні