Зачіски для довгого волосся з начосом

Як би не задумали укласти волосся ті, хто володіє довгим волоссям, вони хочуть продемонструвати їх природну красу, силу, довжину і пишність. Але не всіх людей природа наділила потрібним об’ємом волосся, до того ж мода диктує свої умови. Вже багато років модні зачіски з начосом. Змінюються лише тенденції — начіс по всій довжині волосся, високі укладання, маківки з начосом, мода на чубчика і так далі.

Зачіски для довгого волосся з начосом

Правила хорошого начісування

Начісування виконують на чисті волосся. Перед тим як виконати начісування волосся миють і споліскують бальзамом-ополіскувачем, добре висушують. Категорично забороняється начісувати мокрі волосся. Це призведе до підвищеного перетину і ламкості кінчиків волосся.

Важливо підібрати зачіску з начосом, якщо начіс зроблений на маківці, це частина високої зачіски, то начіс довгого волосся по всій довжині, чубчика і бічних пасм, може дуже змінити форму обличчя. Жінкам з високим чолом і подовженою формою обличчя протипоказані високі зачіски, які відкривають лоб. Більшості дівчат, не залежно від форми їх особи, ним йдуть розпущене волосся, у яких на маківці зроблений начісування, вони трохи піднімають зачіску.

Щоб виконати вдалий начісування, потрібно правильно вибрати матеріали і інструмент.

Для цього потрібні:

  • масажна щітка або м’яка гребінець для розчісування начісування і укладання в зачіску;
  • гребінець з рідкими зубцями на тонкій і довгій ручці, для відділення пасом;
  • гребінець з частими дрібними зубцями для начісування пасом;
  • знадобиться лак мус для укладання волосся.

Начіс на довгому волоссі може дуже швидко «розійтися» під власною вагою. Тому перед тим, як робити начісування, волосся потрібно обробити мусом для укладання. А якщо волосся жорсткі і прямі, то кожну начесанную пасмо доведеться фіксувати лаком.

Створення ефектного начісування

І в домашніх умовах можна зробити начісування. Вимити голову, підібрати засоби для укладання, потрібні гребінця і приступати до укладання. Якщо робити начісування на середні волосся, то слід починати з потиличної частини, потім начесать боки і залишити передні пасма. Зачіски з начосом і чубчиком увазі, що потрібно окремо укладати чубчик і основну масу волосся. Чубок можна залишити без начісування і укласти за допомогою випрямляють прасок, можна начесать і укласти на бік.

Зачіски з локонами і з начосом виконують так: начісують основну масу волосся, а щоб створити привабливий акцент, локони і кучері залишають без начісування і укладають окремо. Для того щоб зачіска виглядала природною, потрібно верхній шар волосся, десь 1 см, залишити без начісування, його завданням «прикрити» зверху начесане кучері і приховати збиті і скуйовджені волосся. Накручені локони і кучері укласти поверх начісування, що додасть зачісці природність і закінченість.

Ефектний хвіст з начосом

В залежності від форми обличчя добре начісують боки і маківку, таким чином формуючи правильний овал, залишають не начесанными кінці, вони призначені для хвоста і верхній шар волосся. Потім укладають чубок, якщо вона є, далі зачісують начісування волосся збирають у хвіст. Зачіска фіксується лаком. Можна трошки підкрутити, завити кінці хвоста або випрямити праскою.

Потім починають виконувати начіс. Для чого гребінцем на довгій ручці з рідкими зубцями відокремлюють пасмо для начісування, далі міняють на частий гребінь з дрібними зубами і начісують волосся від кінчиків до коренів. Пасмо слід тримати під прямим кутом по відношенню до голови

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні