Зачіски для вагітних

Кожна жінка завжди хоче виглядати ідеально. Але всі знають, що під час вагітності дуже складно домогтися цього, адже часто зовнішність змінюється і далеко не в кращу сторону. В основному це позначається на стані волосся, оскільки вони втрачають свою колишню форму і стають неслухняними і тьмяним. Багато жінок з-за цього втрачають впевненість у собі, але не варто впадати у відчай, все це легко можна виправити.
Як залишатися красивою під час вагітності?
Звичайно ж, структура волосся значно видозмінюється, оскільки малюк забирає у своєї мами тільки все найкраще, тому зачіска в період вагітності є великою проблемою. До того ж існує безліч різноманітних вірувань відносно того, що жінкам не можна фарбуватися і стригтися під час вагітності, а це дуже пригнічує майбутню маму. Адже поряд з постійними гормональними збоями страждає і зовнішність. Але цьому можна і потрібно протистояти, адже жінка завжди має гарно виглядати.

Зачіска може змінити в кращу сторону весь образ
Головне — підібрати правильну зачіску, яка буде відмінно поєднуватися з новою формою обличчя і тіла. При цьому дуже важливо, щоб вона була зручною, тому що возитися з нею не буде не тільки часу, але і бажання. По-перше, розповіді про те, що не можна фарбувати волосся — це пусті вигадки, так що можна сміливо експериментувати з кольором волосся. Але багато все-таки вважають, що шкідливі речовини, що входять до складу фарб, що можуть завдати шкоди дитині. В такому випадку можна просто скористатися такою фарбою, яка містить тільки натуральні барвники. Наприклад, це може бути хна, вона не проникне в структуру волосся і тому нікому не зашкодить.

Зачіска для короткого волосся
Жінки під час вагітності просто світяться від щастя, тому що мають у себе під серцем свого малюка. Але, тим не менш, в період вагітності у багатьох з’являються набряки і відбуваються значні прибавки у вазі, тому потрібно вибрати таку зачіску, з допомогою якої особа буде здаватися більш худим. З цього приводу стилісти сходяться в тому, що довжина волосся повинна доходити до середини шиї, а обсяг повинен починати рівномірно розподілятися з області очей. До того ж, якщо зробити високий косий проділ, то весь образ буде виглядати набагато свіжіше і легше. А якщо прикрасити зачіску невидимками і шпильками, то образ придбає ще й небувалу романтичність і ніжність.

Зачіска для довгого волосся
Власницям довгого волосся варто приділити увагу й іншим зачісках, які, до речі, також володіють величезною різноманітністю. Наприклад, можна зробити драбинку або каскад, але і в тому і в іншому випадку не варто забувати про обсязі. Необхідно уникати кучерів, тому що така зачіска зробить майбутню маму набагато старше своїх років. Кінський хвіст — відмінне рішення.

Не тільки зачіска грає велику роль в період вагітності
Якщо необхідно звузити обличчя, то асиметричні пасма і чубчик допоможуть у цьому. Так що в такому випадку майбутня мама буде не тільки самою щасливою, але і самою стильною, що, звичайно ж, є важливим чинником у період вагітності. Крім цього не варто забувати і те, що потрібно дуже ретельно піклуватися про здоров’я, тому що від цього безпосередньо залежатиме здоров’я малюка. Тому необхідно стежити за вагою, надбавка не повинна перевищувати п’ятнадцяти кілограм. Якщо так і буде, то можна уникнути значної кількості відтінків, сильної втоми і задишки. Загалом, вагітна жінка повинна піклуватися не тільки про свою зачіску, але і про здоров’я і зовнішньому вигляді, і тоді дев’ять місяців пройдуть у відмінному життєрадісному настрої.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні