Зачіски для волосся середньої довжини

Середня довжина волосся сильно поширена у сучасних жінок. Це довжина трохи вище або нижче плечей. Ці волосся прості у догляді та оптимальні для сучасного способу життя. Середні волосся підходять більшості дівчат і стильно виглядають. Деякі жінки роками носять розпущене волосся середньої довжини або хвіст, але коли потрібно вибрати нову зачіску, не можуть знайти підходящий варіант. Насправді існує велика кількість зачісок для середньої довжини волосся.

Зачіски для волосся середньої довжини

Сучасні зачіски відрізняються природністю. Легка асиметрія і неакуратність вітається, це додає зачісці натуральний вигляд. Вже кілька сезонів поспіль з подіумів демонструють недбалі і розпатлане волосся. В зачісці на середню довжину головне — стрижка.

Стрижки для середньої довжини

Для цієї довжини волосся найпоширенішими стрижками вважаються такі стрижки, як каре і боб. Один від одного вони відрізняються наявністю чубчика, у боба її немає, а у каре є чубчик. Якщо вашим тонким волоссю не вистачає обсягу, то тут підійде градуйована стрижка.

Останнім часом на піку популярності знаходиться стрижка з видовженими передніми пасмами. Така стрижка красива і вимагає щоденного укладання, але вона цього варта. Ті, кому йде така стрижка, виглядають стильно і сексуально.

Якщо волосся на 10 см нижче плечей, то підійде драбинка. Така універсальна стрижка дозволить зробити будь-яку зачіску, вона підійде тим, хто часто змінює свій вигляд.

Маючи стрижку середньої довжини, можна підкоригувати недоліки особи. Наприклад, повне обличчя можна підкоригувати за допомогою драбинки, а коротку шию візуально подовжить рівна стрижка до лінії плечей.

Для рівних і густого волосся підійдуть геометричні стрижки. Добре укладене волосся з рівним зрізом та густою чілкою були популярні в 50-ті роки і зараз не виходять з моди.

Тим, хто любить різні укладання, підійдуть градуйовані стрижки, але на них потрібно багато часу. Для тих, хто економить час вранці, а ввечері воліє зачіску з різного виду косами і завитками, підійде зачіска драбинкою.

Пучок волосся

В цьому році повсякденна зачіска пучок зайняла лідируюче місце. У такої зачіски багато переваг. Робиться вона дуже просто, швидко та має для кожного випадку підходящий варіант. Вже багато років пучок не виходить з моди, низький пучок не модний, його змінив пучок на маківці. Зачіска може бути повсякденним, але якщо заколоти збоку шпильку або бант, то зачіска вас змінить.

Якщо у дівчат волосся довше плечей на 15 см, можна зробити пучок із волосся у вигляді банта. Ця зачіска не потребує додаткових аксесуарах, так як вже є гарною прикрасою.

Зачіска пучок з валиком підійде на випускний вечір. Волосся лягають рівно по формі і набувають акуратний вигляд. Ця зачіска підходить дівчатам з прямими гладкими волоссям. Щоб отримати об’ємний пучок без валика, потрібно зробити на маківці хвіст, гарненько зачесати волосся, скрутити пучком і заколоти невидимками.

Зачіски з косами

Багато помиляються, вважаючи, що зачіски з косами роблять тільки на довге волосся. Це не так. Більшість ультрамодних зачісок з косами роблять на середню довжину волосся. Наприклад, французька коса, яка йде уздовж лінії лоба. Ця коса відмінно виглядає на стрижку каре.

Якщо волосся трохи нижче плечей, можна зробити по голові косу корону. Ця зачіска підійде для офісу і для вечірки, вона буде відмінно виглядати з елегантним піджаком і сукнею.

Щоб зробити вечірню зачіску з косами, завивають волосся і заплітають кілька тонких кос, які будуть плутатися в кучерях.

Модна зачіска поєднує в собі пучок і косичку — із задньої частини голови від підстави шиї плететься вгору колосок, що на верхівці закінчується пучком.

Правильна стрижка дозволить вам змінюватися щодня і дозволить робити нові повсякденні і нові вечірні зачіски. Вам підвладні жіночі образи від сексуальної фатальної красуні до романтичної дівчини з кучериками.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні