Зачіски в грецькому стилі

Богинями не народжуються, ними стають. Кожна поважаюча себе жінка повинна дозволити собі бути богинею. А стати нею не так вже й складно: горда постава, гарна фігура, прямий погляд розплющених очей — і ось ви вже гордо парите над простими смертними, викликаючи захоплені погляди оточуючих. А надати образу досконалості і впевненості у своїх чарах допоможуть зачіски в грецькому стилі.

Кому підходять грецькі зачіски?

Абсолютно всім! Під кожен типаж обличчя можна успішно підібрати ідеальну зачіску в грецькому стилі. А цей стиль визначається, як недбало-романтичний, але в той же час елегантний і зібраний. Філософ і письменник Стародавньої Греції Гомер проникливо називав греків «многокудрыми», тому основою для створення зачіски в грецькому стилі повинні стати накручені на дрібні або великі спіралі волосся, довжиною від 10-15 сантиметрів. Локони можна збирати в пучки, переплітати косами, підколювати шпильками, притримувати обручами. Варіантів створення незвичайного твору мистецтва з волосся безліч. Найпопулярніший з них називається «грецький пучок»: волосся поділяють на проділ, скручують в тугі джгути і збирають у пучок біля основи шиї або на потилиці.

Таку зачіску можна декорувати, послаблюючи деякі пасма і розпускаючи їх над скронями і чолом. Володарки овальної або серцеподібної форми особи можуть пустити від проділу по окружності голови до пучка тонкі коси і колоски. Квадратне і трикутне обличчя красиво прикрасять розпущене волосся: пучок можна зібрати з використанням каркаса, а з його середини, або з-під нього, випустити вільні накручені пасма. Якщо є проблеми з формою або розміром вух — зачіски в грецькому стилі ідеальне порятунок від цього комплексу, адже в таких зачісках просто необхідно розслабляти локони над особою і заколювати кінчики їх над вухами, залишаючи відкритими лише мочки.

З чим носити грецькі зачіски?

Укладання, що прийшли до нас з культури стародавніх еллінів, займають гідне місце в житті сучасної жінки, адже вони додають її суворому і незалежного способу ніжність і кокетство. Додатковою перевагою таких зачісок є те, що вони робляться легко і просто в домашніх умовах, ніколи не набридають і підходять абсолютно до будь-якого наряду. Для ділового офісного костюма — затягніть об’ємний пучок тугіше, не випускайте з нього прядки, а краще зробіть великим начісування, оберніть його косою. Вибігаючи в джинсах за покупками, недбало прихопіть верхню частину волосся на потилиці, залишаючи вільними нижні локони. На романтичне побачення — обв’яжіть розпущене завите волосся навхрест своїми власними тонкими прядками або кісками, кінчики кучеряшек над особою заколіть поперемінно хвилями, просуваючись до потиличної частини голови. Ну, звичайно, краще всього грецькі зачіски виглядають з вечірніми сукнями, адже саме в такому образі постають перед людом справжні Богині.

Як декорувати шедевр з волосся?

Грецькі зачіски вимагають в обов’язковому порядку використання заколочок, гумок, шпильок, крабиков і невидимок. Особливо підкреслить привабливість волосся додаткові прикраси. Але всі вони повинні відповідати лише одній вимозі — бути вишуканими. Краще використовувати більш дрібні заколочки з блискучими каменями, ніж великі пластикові аксесуари. Притримувати каскад волосся можна за допомогою тонких ободків, обручів або вінків, можливі їх багатошарові варіації. Зворушливо в грецьких зачіски виглядають живі або штучні квіти, перлини, намистини — такий декор ідеально виглядає на весільному торжестві. Діадеми і банти, стрічки та блискучі нитки, шпильки зі стразами і сяючі шпильки — все це зробить вашу зачіску ще прекраснішим і додасть вашому вигляду краси і божественної чарівності. 

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні