Зачіски в стилі стиляг

Пишні зачіски з різними начосом, хвостами, обручами і бантами називаються стильними. На підставі цього створили нове визначення — стиляги. Стиляги — яскраві особистості, які одягаються в яскравий одяг і підкреслюють свою індивідуальність і спосіб об’ємної зачіскою. Вони уособлюють образ яскравих людей з минулого.

Яскравий приклад зачісок у стилі стиляг — «Бабетта»

Самим ідеальним варіантом зачіски в стилі стиляг можна вважати «бабетту» — вона добре підкреслить даний образ. Таку назву укладанні було дано на честь Бриджид Бордо, яка знімалася у фільмі «Бабетта йде на війну». Ця об’ємна укладання добре підкреслить образ стиляги, так як вона була затребувана серед жінок ще в шістдесятих роках.

Як зробити зачіску «бабетта» в стилі стиляг?
Чисті, сухі волосся необхідно випрямити ретельно, щоб вони стали гладкими. Потім робиться високий хвіст, і волосся вже в хвості поділяються на дві частини. Одна буде основною, тому повинна бути трохи більше. Другу частину волосся (не основну), залишаючи у початку невелику відстань прямих волосся, потрібно начесать. Начіс робиться знизу вгору. Частина залишених волосся у верхній частині начісування буде прикривати зачіску зовні. Потім начіс акуратно підвертається і вкладається. Можна використовувати лак для волосся або шпильки.

Основна частина волосся ділиться на дві частини однакового розміру і акуратно обертається навколо начісування. Намагатися зробити це акуратно потрібно для того, щоб не ушкодилася основу зачіски і начісування.

Підсумок: після завершення укладання треба її закріпити. Краще всього використовувати невидимки, шпильки і потім бризнути готову зачіску стійким лаком. Готово!

Зачіска в стилі стиляг на короткі і середні волосся
Один з найпростіших способів створення зачіски стиляг — купівля шиньйону. Він чудово впишеться і на короткі волосся, і на довгі. З допомогою шиньйону можна створити «бабетту», черепашку, а також його дуже просто закріплювати за допомогою шпильок та невидимок. Даний варіант буде самим оптимальним рішенням при створенні зачіски в стилі стиляг на короткі волосся.

З волосся довжиною до плечей можна створити голлівудські хвилі. Зробити це досить просто за допомогою плойки. Робити зачіску потрібно тільки на чисті і сухі волосся. Розділити волосся на пасма, потім їх розподілити на верхні і нижні. Починати накручувати волосся на плойку треба з нижніх пасом. Таким чином, по порядку накручуються всі прядки волосся в одному напрямку. Для додання зачісці гладкості волосся трошки розчісують щіткою. Вона повинна складатися з натуральної щетини, в іншому випадку гладкість буде трохи зіпсована чіпляються ворсами.

Фіксуємо зачіску стійким лаком для волосся. Для додання індивідуальності і яскравості зачісці можна заколоти кілька прядок біля скроні або одягнути яскравий обідок. Укладання готова!

Весільні варіанти зачісок у стилі стиляг
Наречена на весіллі завжди бажає бути красивою і щасливою. Для такого свята підійдуть зачіски стиляг. Можна зробити таку укладку як «французька ракушка». Її можна виконати і самостійно, але звичайно, при володінні невеликих навичок. Але якщо все-таки хочеться досягти бездоганного результату, то краще запросити майстра.

Як зробити весільну зачіску самостійно?
Найголовніше — зберігати обсяг. Чисті сухі волосся необхідно зачесати назад і прочесати. Потім зробити невисокий, тугий, класичний хвіст. Направляючи всередину, волосся акуратно потрібно згортати, скручуючи весь хвіст. При цьому рука переміщається від вершини хвоста до його кінчика. Робити це треба до тих пір, поки хвіст не збереться в пучок-мушлю. Кінчик хвоста найкраще заховати під зачіску і закріпити невидимками або шпильками. Потім трохи пригладити волосся щіткою. В кінці всі закріплюємо лаком. Вуаля, готова зачіска!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні