Засоби для інтенсивного росту волосся

Є багато причин, які змушують і чоловіків, і жінок страждати від втрати волосся. Найбільш поширеною причиною є генетика.

Волосся генетично запрограмовані на зростання до 1 сантиметра в місяць і поки що не існує ніякої чарівної сили для посиленого росту волосся.

Сьогодні ринок наповнений ліками для лікування шкіри голови, трав’яними добавками і шампунями, які припиняють процес випадіння волосся і сприяють інтенсивному їх росту. Правильний догляд за волоссям завжди дає очікуваний результат.

Якщо кінчики волосся обламуються, стають тонкими, то й рости вони будуть дуже повільно. Досить часто наслідком такого процесу — це хімічні засоби, що використовуються для фарбування волосся. Приділивши трохи часу для оздоровлення ваших волосся і використовуючи деякі засоби по догляду за ними, ви зможете мати довге волосся в більш короткий проміжок часу.

Причиною повільного зростання волосся може бути нестача поживних речовин і гормональний дисбаланс.

Дієта

Важливе значення для інтенсивного процесу росту волосся є дієта, багата вітамінами і мінералами, яка допомагає зберегти волосся здоровими і стимулює їх зростання. Стан вашого волосся відображає стан вашого організму, так що якщо ви здорові і добре харчуєтеся, то і волосся виглядають гарними і блискучими. Вживайте багато сирих овочів і фруктів, особливо зеленого і жовтого кольору, багаті бета-каротином, вітаміном групи А і вітамінами групи В, які є активними речовинами, що сприяють інтенсивному росту волосся.

Кінський шампунь

Багато жінок використовують для інтенсивного росту волосся кінський шампунь, завдяки якому волосся набувають здоровий вигляд і ростуть досить швидко. Для досягнення наміченої мети — інтенсивності росту волосся, слід протягом кількох місяців використовувати кінський шампунь, потім зробити невелику перерву і повторити знову. Масажними круговими рухами втирайте шампунь в шкіру голови, потім ретельно промийте, використовуйте кондиціонер. Ці прості прийоми допоможуть вам відростити здорові й довгі волосся.

Вживання полівітамінів

Щоденний прийом полівітамінів (особливо в холодну пору року), коли організм ослаблений, сприяє надходженню в організм необхідних поживних речовин. Виберіть полівітаміни, які підходять саме вам. Індивідуальний підбір допоможе зміцнити організм і підвищити життєдіяльність всіх органів. Щоб волосся отримували необхідну енергію і росли швидше, ваш організм повинен мати належне харчування.

Кокосове масло

Втираючи кокосове масло в шкіру голови двічі на тиждень, ви забезпечите собі збільшення росту волосся. Кокосова олія має бактерицидні властивості, що допоможе позбутися від незначних грибкових інфекцій. Кокосове масло забезпечує шкіру голови і волосяні кутикули поживними речовинами та мінералами, що забезпечує міцність волосся. Міцні волосся ростуть швидше і знаходять здоров’я.

Використання трав

Якщо вам здається, що ваші волосся зупинилися і не ростуть, не впадайте у відчай! Використовуйте для росту волосся різні трави. Навіть якщо ваш шампунь добре зволожує волосся і додає об’єм, він не може заповнити наявні «тріщини» в окремих пасмах волосся. На щастя, є ряд трав та інших натуральних інгредієнтів, які можна додати до вашого шампуню, щоб зберегти ваші волосся довгими і здоровими.

Стрижка

Щомісячна стрижка посічених кінчиків волосся збільшує швидкість їх росту.

Відвідування перукаря не повинно лякати і зупиняти жінку, жалеющую обрізати волосся. Чим частіше ви подстригаетесь, тим швидше будуть рости волосся.

Випадання волосся є неприємним і страшним відкриттям для багатьох жінок. Якщо ви відчуваєте втрату волосся, ваша перша думка, ймовірно, буде про те, що ви можете зробити, щоб зупинити цей небажаний процес.

Метод оздоровлення волосся кожен може підібрати для себе індивідуально.

Правильне застосування засобу для лікування шкіри голови призведе до відновлення ваших волосся.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні