Засоби для миття волосся

У чому перевага засобів для миття волосся? Це їх натуральність. Те, що ми наносимо на шкіру і на шкіру голови, зрештою, потрапляє в наш організм. Краще, щоб це були продукти харчування, а не кондиціонери, шампуні промислового виготовлення, які щедро присмачені віддушками, консервантами, барвниками і іншими корисними речами».

Народні засоби

Добре використовувати майбутнім мамам народні засоби для волосся на початку вагітності, коли з’являється токсикоз. Саме до «ароматним» кремів, дезодорантів, шампунів у вагітної виникає відраза. Народне засіб за волоссям приносить велику користь, воно не викликає лупи, алергії, живить шкіру голови, очищає волосся.

Поширені народні засоби для волосся

Миття волосся яйцем

Взобьем міксером яйце в невеликій мисочці, нанесемо на вологу голову, помассіруем і змиємо їх теплою водою. Коли волосся брудні, повторимо процедуру ще раз. Якщо волосся моєму вперше яйцем, то створюється відчуття, що волосся не промиті. Але це не так. Волосся ще повинні звикнути до такого засобу і після іншого миття ми будемо насолоджуватися відчуттям чистоти.

Яйце і мед для волосся

Взобьем в мисочку одне або два яйця, залежно від довжини волосся, додамо стільки ж меду і добре перемішати до однорідної маси. Потім цю суміш нанесемо на вологе волосся і обмотаємо рушником або покриємо голову целофаном. Хвилин 40 займаємося своїми справами, ця «шапка» не завадить, після чого вимиємо волосся теплою водою. Це засіб добре вимиває волосся, до того ж зміцнює і живить їх.

Миття волосся гірчицею

Поширеним засобом для миття волосся вважається гірчиця, вона незамінна для миття жирного волосся. Вона добре знежирює волосся.

Заллємо 2 ст. л. сухої гірчиці літром води і в такому розчині моєму голову. Природно, гірчиця не милиться, від неї не буде приємною піни, але вона і не створює запаху, як кефір, яєчний жовток, яйце. Після миття волосся гірчицею добре прополощем під проточною водою. Після такої процедури волосся приємні на дотик і шовковисті, до того ж вони перестають випадати.

Ополіскувач для волосся

Після миття волосся народними засобами, скористаємося простою ополіскувачем, він додасть волоссю блиск, шовковистість і м’якість, усуне можливий запах. На літр теплої води увіллємо 2 ст. л. оцту. Краще використовуємо виноградний оцет або натуральний яблучний оцет.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні