Засоби проти перетину волосся

Кожна жінка в сучасному світі бажає похвалитися доглянутими, красивими волоссям. На сьогоднішній день існує безліч засобів проти перетину волосся. Крім цього надають послуги по хімічній завивці і нарощування волосся, які створюють на голові порядок, але це тільки на короткий термін. Але є і інша сторона даних процедур — вартість і погіршення стану волосся, після чого необхідно тривале їх відновлення.

Перетин волосся

Я розповім про народні засоби, які допоможуть запобігти ламкість і перетин волосся, тобто допоможуть повернути їм блиск і красу. Особливо ці засоби проти перетину волосся підійдуть тим, хто проводить експерименти над своїм волоссям, тобто змінює колір з чорного на білий, любителькам фенів і прасок.
Стилісти стверджують, що регулярна стрижка — кращий спосіб проти перетину волосся. Якщо не робити цього, то з часом волосся втрачають важливі кислоти і білки, стоншуються і випадають. Таким чином, профілактикою перетину волосся є стрижка. Підстригати волосся необхідно один раз в два місяці, але не рідше. Тоді волосся буде завжди виглядати шовковистим і здоровим.

Зміцнення коренів волосся

Це народний засіб для зміцнення та відновлення волосся містить ріпчасту цибулю. Воно також підійде проти перетину волосся. У ньому міститься маса корисних мікроелементів. Схема даного засобу: тремо на тертці цибулю, віджимаємо його через марлю і наносимо на волосся (можна по всій довжині розтерти), замотуємо волосся рушником і залишаємо на дві години. Потім змиваємо дитячим шампунем. Цим засобом користуємося протягом двох тижнів, через день — два. Волосся стане блискучим і перестануть випадати. Можна для цих цілей використовувати реп’яхову олію за такою ж схемою. Можна навіть чергувати реп’яхова олія з цибулею. Всі ці маски стосуються коренів волосся.

Засіб проти перетину волосся

Даний рецепт необхідно використовувати, якщо ваші кінчики волосся пересушене праскою і феном. В цьому випадку нам на допомогу прийдуть ефірні масла.

  • масло ши — 1,5 ч. ложки;
  • масло кокоса — 1,5 ч. ложки;
  • мигдальне масло — 10 мл;
  • оливкова масло — 10 мл;
  • ефірне масло іланг-іланг — 14;
  • віск — 1 чайна ложка.

Масло ши і кокоса зволожує волосся, мигдальне масло додасть еластичність і блиск, робить волосся шовковистим і м’якими. Також зволожує волосся оливкова олія. Віск зберігає вологу, покриваючи волосся плівкою, яка перешкоджає випаровуванню вологи та захищає від пошкоджень. Масло іланг-ілангу «полірує» волосся, попереджаючи перетин кінчиків.
Технологія приготування: віск розтоплюємо разом з маслами, потім охолоджуємо і додаємо ефірні масла. Наносити цей засіб потрібно після миття голови на трохи підсушені волосся.

Засіб проти перерізу і для зміцнення волосся

Для зміцнення і проти перетину волосся ефективними є трави: для блондинок — ромашка, для брюнеток — кропива і дуб. Хною і басмою можна зміцнити волосся, а також надати їм відтінок.

Примітка

У цій справі немає місце ліні, необхідно регулярно використовувати різноманітні засоби проти перерізу і для зміцнення волосся і тільки в цьому випадку вони дадуть відповідь вам своє красою і здоров’ям.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні