Застосування касторової олії для волосся

Для лікування сухого, пошкодженого та ламкого волосся дуже ефективно використовувати касторову олію. Застосування цієї олії здатне відновити волосся, оскільки масло зволожує шкіру голови і волосся. За рахунок того, що волога проникає глибоко в корені, забезпечується ретельне і тривале зволоження. Рицинова олія широкого використовується в косметології, в тому числі для приготування різних масок.

Маска для волосся

Для приготування маски крім касторової олії нічого не знадобиться. Однак крім масла необхідно підготувати поліетиленове покриття, рушник, шампунь для волосся.

Необхідно нанести касторове масло на шкіру і коріння голови. Слід переконатися в тому, що масло на шкірі розподілено рівномірно. Після того як волосся і вся шкіра волосистої частини голови будуть покрита маслом, необхідно накрити волосся поліетиленовим пакетом і загорнути їх у рушник. Масло повинне залишатися на волоссі і коренях протягом п’ятнадцяти хвилин. Після цього для видалення залишків касторової олії необхідно вимити голову звичайним шампунем. Щоб побачити необхідний результат, таку маску слід робити хоча б один раз в тиждень протягом півтора-двох місяців.

В альтернативній медицині рицинова олія для волосся застосовується досить давно. Ямайське чорне рицинова олія отримав хороші відгуки від людей зі всього світу. Це пов’язано з тим, що воно сприяє зростанню волосся і запобігає випаданню. Таке масло виготовляють вручну шляхом випалу. Сильний запах і чорний колір пов’язаний саме з процесом випалу, що є причиною хімічного зміни в маслі.

Використання такого масла сприяє виробленню кератину, що і є причиною кращого зростання волосся. Однак ефективність масла при випаданні волосся тільки частково викликана виробленням кератину, точний механізм дії масла досі не відомий.

Маска для волосся з ямайського касторової олії

Дане масло також слід нанести на шкіру голови і волосся на п’ятнадцять хвилин, покривати пакетом і рушником волосся не треба. Після закінчення часу волосся миють м’яким шампунем. Таку маску слід робити два рази на тиждень, щоб побачити помітні результати.

Якщо наносити касторове масло на волосся і шкіру голови постійно, то можна буде побачити наступні результати:

  • посилення росту волосся;
  • волосся стають блискучими і густими;
  • волосся будуть менше пошкоджуватися;
  • загальний стан волосся помітно покращитися;
  • волосся і шкіра голови буде добре зволожена;
  • позбавлення від сухості голови.

Використання олії для брів

Крім використання олії для волосся, його застосовують в косметології і для росту брів. Для досягнення необхідного результату достатньо всього пару раз в день на кілька хвилин наносити суміш касторової олії.

Перед початком процедури необхідно очистити брови і шкіру навколо дитячим шампунем. Дитячий шампунь використовується тому, що це засіб набагато м’якше за дією, якщо раптом він потрапить в очі.

Далі можна переходити до самої процедури. Для цього ватний тампон просочують маслом і наносять тонким шаром на одну з брів. Потім теж повторюють з іншої бровою (для цього використовують вже новий тампон).

Ранок очі і брови необхідно змити спочатку теплою водою, а потім прохолодною.

Масло для вій

Рицинова олія часто використовують як компонент традиційних засобів для догляду за віями. Хоча навколо касторової олії як засоби по догляду за віями ходить багато суперечок, однак позитивних відгуків після застосування дуже багато.

Для догляду можна використовувати пензлик від старої туші, яку слід ретельно промити. Слід переконатися, що на пензлику не залишилося ні сліду косметики.

Для процедури необхідно ретельно вимити обличчя (в тому числі, вії та брови). Потім пензлик опускають у масло, надлишки з пензлика видаляють і наносять тонким шаром на вії.

Наносити олію необхідно таким же чином, що і наноситься туш для вій — від коренів до кінчиків. Слід уникати потрапляння касторової олії в очі.

Олія на віях залишають на ніч, а вранці вії миють, щоб видалити залишки масла. Після чого можна наносити декоративну косметику.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні