Жіноча стрижка боб

Жіноча стрижка «боб» вперше з’явилася в світі моди в 20 столітті у Франції. Починаючи з дня своєї появи, ця стрижка «обзаводилась» новими техніками виконання, різноманітними перукарнями «родзинками» і способами укладання. Вже не одне десятиліття вона знаходиться на піку своєї популярності і зовсім не збирається здавати свої позиції.

На сьогоднішній день жіночу стрижку «боб» вважають однією з найбільш модних і універсальних. Це, в першу чергу, пов’язано з тим, що на основі даної стрижки можна без всякого праці виконати різні укладання та стрижки. Найвідомішими з них вважаються «сессон» і «каре». Як зазначило більшість відомих у всьому світі фахівців з перукарського мистецтва, стрижка «боб» — це майже теж «каре», відмінність тільки в присутності у останньої чубчика.

Найвідоміші і модні варіації стрижки боб

Жіночий «боб» може мати повністю різні зовнішні види. Це пов’язано з тим, що різноманітність варіацій настільки велика, що дві ідентичні зачіски знайти майже неможливо. Укладені по-різному, виконані на різній довжині, на волоссі всіляких колірних гам, ця стрижка завжди виглядає, як окрема і самостійна. Стилістами прийнято розрізняти наступні найбільш поширені варіації стрижки «боб»:

Стрижка «боб» з чубком

Як відомо, сама по собі ця жіноча стрижка не передбачає чубчика, її роблять таким чином, щоб вона в основну довжину волосся переходила дуже плавно і симетрично. Варіант «боба» з подовженою косою чубчиком виглядає дуже стильно і жіночно. Ця чубчик може бути як густа, так і рідкісна, з гарно профільованими кінцями, довга і коротка, асиметрична і рівна.

Довгий «боб»

Головною особливістю цього варіанту прийнято вважати довжину волосся трохи нижче рівня плеча і примітно оформлену потиличну частину волосся у вигляді, так званої, «драбинки». Ця жіноча стрижка має натуральний і природний зовнішній вигляд, роблячи жіночий образ більш чуттєвим і виразним.

Короткий «боб»

Від інших видів, саме короткий боб вважається самим легким, веселим, повітряним і завзятим. На думку більшості представників сильної статі, жінки, які носять цей варіант стрижки, наділені особливою сексуальністю, шармом і незвичайним потягом. Швидше за все, саме з цієї причини першою жінкою, що приміряла цей образ на себе, стала неперевершена Мірей Матьє, яка змогла підкорити не одного чоловіка.

Середній «боб»

Ця стрижка характеризується більш спокійною і помірною формою. Тому якщо ви вирішили кардинально змінити свій імідж і зробити стрижку «боб», стилісти настійно рекомендують почати саме з цього виду. Ця жіноча стрижка має ряд своїх переваг. Наприклад, вона дуже легка в укладанні, її оптимальна довжина відкриває величезну можливість для експериментів, варіацій якого дуже багато — починаючи від класичного, гладкого «боба» і завершуючи розкішної шикарною копицею кучерявого волосся.

Основна техніка виконання стрижки «боб»

Стрижка жіноча «боб» має свою техніку і правила виконання: спочатку вибирають волосся і ті, що знаходяться у лінії росту, остригають, залишаючи приблизно 1 сантиметр, після чого помалу просуваючись до макушечной частини голови, стрижуть волосся такої ж довжини за принципом як і попередні, відтягуючи на себе кожну пасмо. Потім переходять на оформлення скроневої зони. Тут можна коротко зістригти волосся, щоб їх довжина була на рівні до середини вуха, а можна піти іншим шляхом і створити подовжений варіант, коли передні пасма будуть збільшуватися по лінії руху до овалу обличчя. Що стосується чубчика, то вона зістригали за особистим бажанням клієнта. Непогано буде поєднуватися з даної стрижкою строгий і рівна варіант чубчика, який дуже вигідно буде виглядати на густих волоссі. Або варіант, коли чубчик переходу в основну довжину не буде мати чітко вираженої межі.

Пам’ятайте, що віддавши свою перевагу жіночій стрижці під назвою «боб», ви можете бути впевненою на всі сто, що ваш зовнішній вигляд буде відповідати всім сучасним канонам моди і стилю.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні