Жирні волосся: усунення причин

Останнім часом представниці жіночої статі різного віку все частіше стали стикатися з проблемою зайвої жирності волосся. Серед дівчат рідко хто може «протягнути» три дні, не помивши голову. Більшості цю процедуру доводиться проробляти щодня, щоб не розполохати оточуючих неестетичним виглядом. Звичайно, можна не звертати уваги на ці незручності: вставати на півгодини раніше, сушити феном на швидку руку, а потім ще з вологим волоссям похапцем бігти на заняття або на роботу. Однак, хочеться хоч трохи розібратися в тому, що за проблема звалилася на голови сучасних дівчат?

«Брудний» водопровід

Вода. У центральних районах великих міст вона залишає бажати кращого. Якщо більшість населення вже усвідомило, «те, що ллється з крана» страшно вживати і після гарного кип’ятіння. Адже вода вбирає в себе все «хороше», найчастіше, іржавих труб, по яких вона доставляється в квартиру. Наявність будь-яких небажаних речовин у воді, позначається на організмі не тільки при прийомі всередину, але і від зовнішнього контакту. Тому після миття голови в шкіру і волосяний покрив вбирається купа елементів із забрудненої води, що сприяє підвищеному салоотделению і відповідно, швидкому забрудненню і жирності волосся.

Рішення: щоб згладити негативний вплив нинішнього складу води, її варто кип’ятити і потім додавати в неї харчову соду, або для миття голови купувати очищену воду в магазині.

Вітер, пил і екологія

Часто, довівши до ідеального вигляду зачіску, все правильно уклавши феном і плойкою, можна вийти на вулицю і не встигнувши зробити кілька кроків, опинитися з курником на голові. Проти сильного вітру і пилу часто буває безсилим навіть лак з максимальним рівнем фіксації. А якщо потрапити на тривалий час під палюче сонце, то і жир на волоссі не сповільнить про себе нагадати.

Рішення: носити хустку з простої тканини, який влітку захистить від сонячного удару, а в негоду від распатланности і заплутаних волосся. Так роблять модниці-француженки, представниці мусульманських країн, так раніше робили і на території нашої країни.

Думки не в тему

Зовнішній вигляд багато в чому базується на наших думках. Дівчина дуже переживає, нервова, подгоняющая події, на жаль, змушена мити голову частіше, ніж її спокійна і врівноважена подруга. Стан «запаленої» мислення спонукає сальні залози працювати активніше і як результат — знову жир біля коренів волосся.

Рішення: чхати на темп життя, нервову роботу і провокації энерговампиров. Тільки спокій і умиротворення дадуть організму спокійно працювати на благо вашого зовнішнього вигляду.

Що шукати на полиці в магазині?

«Рецепти Бабусі Гафії» (Серія «7 чудес меду. Перга і бджолиний віск»). Шампунь прозорою консистенції, що особливо важливо для схильного до жирності волосся. Милиться досить проблематично. Однак вимиває волосся до «скрипу». Робить волосся злегка жорсткіше.

«Чиста Лінія» (Серія «Для волосся схильного до жирності» з календулою). Добре піниться. Після миття, на відміну від першого миття волосся стають гранично м’якими.

«Кря-Кря» (виробництво Болгарія). Звичайно, дитинство вже давно закінчилося і ми прагнемо знайти для себе рішення проблем по-дорослому. Однак не варто забувати, що все нове — це добре забуте старе, тим більше, якщо це старе добре себе зарекомендувало. Шампунь для малюків з приємним запахом карамелі злегка підсушує волосся і зменшує жирність.

Банальне ополіскування травами

Чебрець додає об’єм. Додавши його у воду для миття або ж просто ополоснувши їм волосся після, можна відтягнути термін до наступного миття на пару днів.

Календула добре підсушує. Звичайно, шовковистості від неї не доможешся, але від жиру на деякий час позбутися можна.

Шишки хмелю додадуть пишноти і здорового блиску. Незважаючи на те, що зазвичай засоби, що додають блиск волоссю, швидше їх зажирнюють, сказати подібне про хміль ніяк не можна.

Чи є сенс стригтися?

Скільки разів багато дівчата вирушали до перукаря на стрижку в місяць, сподіваючись, а може бути зміниться структура волосся або щось в цьому роді. Однак частота обрізання волосся жодним чином не впливає на їх якість. Подіяти тут може основоном «легка рука» перукаря. В ідеалі такими якостями характеризуються жінки, які не звикли нарікати ні на свою судьбинушку, ні обговорювати чужі негаразди під час того, як стрижуть волосся.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні