5 ранніх симптомів менопаузи

Зазвичай менопауза настає в 45 років і старше, але в деяких випадках настання менопаузи можливо у віці до 40 років. Це може бути пов’язано з передчасним згасанням функції яєчників, хромосомними аномаліями, аутоімунними проблемами або захворюваннями, начебто свинки або туберкульозу. Крім цього, процедури, як химеотерапия, перев’язка маткових труб, видалення матки або яєчників можуть також викликати ранній клімакс. Тривога, стрес, куріння, алкоголізм, спадковість і інші фактори можуть сприяти ранній менопаузі. Нижче наведені 5 симптомів ранньої менопаузи, з якими в основному стикаються жінки.

1. Зміна менструального циклу

Зміна рівня гормонів та зниження діяльності яєчників призводить до порушення менструального циклу, і це один з ранніх симптомів менопаузи.

2. Безпліддя

Настання менопаузи означає кінець репродуктивного циклу, яєчники перестають виробляти яйцеклітини. Безпліддя є ще одним з головних симптомів менопаузи.

3. Зміни в піхву

Коли наближається менопауза, знижується рівень виробництва естрогену, що, в свою чергу, призводить до сухості в вагінальної області, а також до атрофії піхви. Низький рівень естрогену в організмі призводить до витончення піхви і втрати еластичності, що негативно впливає на сексуальне життя. Акт стає болючим. Існують різні препарати для боротьби зі змінами в піхву, з допомогою яких ви зможете вести нормальне сексуальне життя.

4. Припливи і нічна пітливість

Ці симптоми найбільш часто проявляються у жінок, які переживають климактерическую фазу і інтенсивність їх може коливатися від помірної до крайньої. Приливами називають раптове відчуття тепла, в основному у верхній половині тіла. Нічна пітливість негативно впливає на ваш біологічний цикл, заважаючи вам спокійно відпочивати. Утримайтеся від прийому снодійного і практикуйте альтернативні методи, наприклад, медитацію і дихальні вправи перед сном, це поліпшить ваш стан, і ви будете краще спати.

5. Головні болі і емоційні проблеми

Головні болі є одним із загальних симптомів у жінок на етапі менопаузи. Крім цього трапляються часті зміни настрою і з’являються емоційні проблеми, такі як низька самооцінка, напади депресії, надмірна тривожність і т.д.

 

Вовремя оказанная профессиональная помощь поможет www.almedinfo.ru

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні