Білково-вуглеводне чергування (БУЧ)

Білково-вуглеводне чергування — це система, що дозволяє позбавитися від зайвих кілограмів швидко і з довготривалим ефектом. Вона полягає в повторенні один за одним 4-х днів: 2 білкових, 1 вуглеводний, 1 змішаний.

1 та 2 день — мінімум вуглеводів і максимум білка.
3 день — мінімум білка і максимум вуглеводів.
4 день — усереднений день, і все ж намагайтеся з’їсти вуглеводів більше, ніж білка.

Харчуватися за цією нехитрою схемою можна скільки завгодно довго — до досягнення заповітної цифри на вагах. Розглянемо більш детально кожен з днів.

1 день — білковий

Необхідно розрахувати потрібну вам кількості білка в грамах, виходячи з формули: 3 помножити на ваш бажаний вагу в кілограмах. Наприклад, ви мрієте важити 50 кілограмів. По нашій формулі вам потрібно 150 грамів білка на весь день. Це нежирні сорти м’яса, риби, птиці, знежирені кисломолочні продукти.

Продукти, багаті вуглеводами, повністю виключаємо. Вуглеводи допустимі лише ті, що входять до складу білкової їжі. Загалом їх має бути не більше 20-25 грамів за добу. Жирів — так само не більше 25 грамів.

2 день — білковий

Дублюється харчування 1 дня. Якщо ви стежите за калорійністю, то ваш денний раціон повинен укладатися в 1200 — 1500 кілокалорій.

3 день — вуглеводний

Необхідно розрахувати потрібну вам кількості вуглеводів в грамах, виходячи з формули: 4 помножити на ваш бажаний вагу в кілограмах. Наприклад, ви мрієте важити 50 кілограмів. По нашій формулі вам потрібно 200 грамів вуглеводів на весь день. Це фрукти, овочі, крупи, борошно. Дозволяється трохи шоколаду, солодощів, але в межах 1200-1500 кілокалорій.

Споживання білкових продуктів скорочуємо до мінімуму (до 1,5 грамів), але останній прийом їжі повинен бути строго білковим (молоко, сир, сир, кефір). Жирів повинно бути приблизно 30 грамів за день.

4 день — звичайний день (усереднений)

Як варіант, можна харчуватися, як в 3-й день. Або на свій розсуд. Головне, щоб калорійність не перевищувала 1200 кілокалорій.

Протипоказання: перед використанням дієти необхідна консультація фахівця або дієтолога.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні