Ботокс: час можна обдурити

Вік — не найприємніша тема розмови серед жінок. Визначити його простіше всього за зморшок. Впоратися з цією ознакою вже нескладно. Приміром, 1 укол ботокса здатен розгладити зморшки на півроку, а при повторних ін’єкціях — до року. Ботокс давно визнаний ефективним нехірургічним способом продовження молодості. Цей препарат — очищений нейротоксин ботулина типу А. Його призначення — блокувати скорочення мімічних м’язів, тому і розгладжуються зморшки. Препарат діє локально, до того ж косметологи використовують тільки сильно розведений препарат, передозування небезпечне ускладненнями. Процедура триває не довше 20 хвилин, препарат «тримає» м’язи, які провокують появу зморшок, довгий час. Результат видно на 7-10 день.

Ботокс — це швидкий і безпечний спосіб підтяжки обличчя. Першу процедуру лікарі радять проводити ближче до 30 років. На консультації лікар докладно розповість про хід процедури, яких правил необхідно дотримуватися і з’ясує чи немає у вас протипоказань.

Мало протипоказань має лазерна методика. Принцип фракційного фототермоліза лежить в основі процедури Fraxel. Цей революційний метод дозволяє досягати неймовірних успіхів. Підтяжка особи, зникнення зморшок, вирівнювання текстури і кольору шкіри.

За допомогою тонкого променя лазера можна прибрати розтяжки, широкі пори, акне, добитися рівного кольору обличчя. Справа в тому, що лазер запускає процеси оновлення на дуже глибокому рівні, він видаляє клітини з «відпрацьованими» еластином і колагеном, примушуючи виробляти нові. Fraxel стимулює оновлення шкіри зсередини. Вона виглядає свіжою та здоровою. Як правило, 4 процедур достатньо, щоб повністю оновити шкіру.

Важко переоцінити ефективність обгортань: поліпшення процесів шкіри на клітинному рівні, відновлень видільних функцій шкіри, звільнення від вільних радикалів. Результат досягається за рахунок дії компонентів (бруду, водоростей, масел) і температури.

Обгортання дозволяє коректувати фігуру: протягом кількох днів зменшуються обсяги талії і стегон. Це відбувається за рахунок виведення зайвої вологи з організму. Але вона легко повертається, тому обгортання краще поєднувати з іншими процедурами. Курс визначається з стану вашої шкіри, стадії целюліту. 10-15 процедур достатньо для стабільного зменшення обсягів, поліпшення мікроциркуляції крові, підвищення пружності і еластичності шкіри. Обгортання улюблена багатьма жінками.

Часом молодо виглядає жінка — це результат роботи косметологів. Це доступна і вам!

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні