Денний макіяж

Поняття денного макіяжу є, мабуть, самим стабільним і непорушним серед можливих варіантів макіяжу взагалі. Він теж, безумовно, схильний до віянь моди, але в значно меншій мірі, оскільки на чолі кута ставиться не оригінальність або тенденції моди, а скромна елегантність і непомітний вишуканість.

Сьогодні в цьому напрямку всі стилісти в один голос стверджують — денний макіяж це, насамперед, природність. Тобто з допомогою косметичних засобів рекомендується таким чином підкреслювати свою привабливість, щоб збоку вона виглядала природного і натуральної. Виходячи з цієї аксіоми, рекомендується використовувати м’які, пастельні тони, уникати різких ліній, навіть при акценті на очі за рахунок контурного олівця. І, звичайно ж, губна помада або блиск для губ повинні лише надавати тон губ, але ні в якому разі не змінювати кардинально їх колір на яскраву палітру.

Не можна забувати про те, що будь-який макіяж наноситься при тому освітленні, при якому ви будете його демонструвати. Тому якщо немає можливості наносити денний макіяж при природному денному освітленні, краще придбати лампу денного світла.

Підбір тонального крему повинен максимально відповідати кольору шкіри — досягнутий завдяки йому інтенсивний «засмага» при сонячному світлі виглядатиме вульгарно і перетворить обличчя в маску.

Існує кілька секретів, що стосуються використання тіней для цього типу макіяжу. «Відкрити» очі і додати погляду жвавість і пронизливість допоможуть світлі(рожеві або ніжний беж) тіні, нанесені на внутрішні куточки очей. Така «хитрість» застосовується при будь-якому кольорі очей, а ось основний тон тіней слід підбирати, виходячи з кольору очей. Хоча бежеві тіні і м’які відтінки коричневого та сірого кольорів здатні зробити ідеальним денний макіяж практично в будь-якому випадку.

Щоб підкреслити очі, зовсім не обов’язково використовувати тіні, максимально гармонійні до кольору очей. Наприклад, макіяж для зелених очей передбачає не тільки стримані відтінки зеленого і коричневого кольорів — при використанні м’яких тонів блакитного кольору ви досягнете глибини і насиченості власного кольору очей, а ось застосувавши колір тіней, трохи темніше за колір своїх очей, перетворіть власні очі в бірюзові.

Щодо туші для вій не слід забувати, що туш днем застосовується дуже акуратно — вона, так само як і туш для надання об’єму, здатна «утяжелить» образ. Брюнеткам днем краще всього користуватися чорною тушшю, блондинкам — коричневою.

Губна помада днем допускається непомітна і теж максимально природних відтінків. Більше того, її текстура повинна бути легкою і практично не помітною на губах. Рожеві, персикові і карамельні відтінки сьогодні можна підібрати під будь-який тип і будь-який стиль, тим більше що сучасний денний макіяж вітає ніжні перламутрові тони, як би приховують основний колір помади.

Стилісти назвали тенденції макіяжу для денного застосування стилем «чисте обличчя», підкресливши цим назвою прагнення до натуральної краси.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні