Дігтярне мило від прищів

Пубертатний період залишився в далекому минулому, а противні прищі продовжує вас долати? Це неприємне явище часто виникає у жінок, що мають певні проблеми зі здоров’ям. Крім того, якщо ви живете в екологічно несприятливому районі, ймовірність появи неприємних висипань досить велика. Зрозуміло, для збереження здоров’я і краси своєї шкіри, жінки готові на будь-які хитрощі, неприємні процедури, а також на купівлю досить дорогих косметичних засобів. Однак мало хто знає про такий продукт, як дігтярне мило. Будучи недорогим засобом, дігтярне мило від прищів може суперничати по ефективності з косметичними продуктами дорогих марок.

Чому дігтярне мило від прищів так ефективно?

Дігтярне мило успішно використовується вже багато років; ще наші прабабусі знали про його унікальні властивості антисептичних. Здавна з допомогою дегтярного мила боролися з різними шкірними висипаннями. Незаперечна перевага цього засобу — його універсальність, адже навіть людина з дуже чутливою шкірою може користуватися ним без остраху. Дігтярним милом від прищів можуть успішно користуватися як жінки, так і чоловіки.

Склад дегтярного мила дуже простий — це звичайне мило, на 10% складається з березового дьогтю, який ефективно бореться з шкірними запаленнями, відновлює шкіру і злегка знеболює запалені ділянки. Купити дігтярне мило від прищів ви можете в будь-якій аптеці.

Часто молодих дівчат відштовхує різкий запах, властивий цьому засобу. Але цілющий ефект мила допоможе пережити це тимчасова незручність, окрім того, на шкірі запах ніяк себе не проявляє.

Як правильно використовувати дігтярне мило від прищів?

Виробники дегтярного мила зазвичай описують на упаковці спосіб застосування цього засобу. Однак до цього питання краще підійти індивідуально і досвідченим шляхом розробити власну схему використання дегтярного мила від прищів. Якщо на вашому обличчі практично завжди присутні сліди запалень, прислухайтесь до цих порад:

  • умивайтеся з допомогою дегтярного мила два рази на добу, у такому разі перші результати ви помітите вже через сім днів;
  • сміливо використовуйте сухе дігтярне мило. Нанесіть невелику кількість мильної стружки на прищик — і до ранку він зникне безслідно.
  • якщо застосування звичайного дегтярного мила доставляє вам незручності — задумайтеся про придбання рідкого. Воно набагато зручніше в застосуванні, і при цьому аніскільки не поступається за якістю звичайному дегтярному милу «в брусочку».

Застосовуйте дігтярне мило від прищів з акуратністю

Однак використовувати дігтярне мило слід з обережністю. При занадто частому (більше двох разів на день) застосування шкіра обличчя стане дуже сухий і стягнутою. Тому при використанні цього засобу не забувайте про обов’язкове зволоження шкіри; крім того, забудьте на час про процедури, що травмують шкіру обличчя.

Постарайтеся якомога менше торкатися до обличчя і вже тим більше не видавлюйте прищі! У цьому випадку ви сприятимете поширенню інфекції і вже ніяк не зменшіть кількість прищів. Курс лікування дігтярним милом триває зазвичай 14 днів, і по закінченні цього терміну стан шкіри вас приємно здивує. Тривале щоденне застосування дегтярного мила дозволить назавжди позбутися від будь-яких, в тому числі підшкірних запалень.

 

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні