Дієта для усунення боків — мінус 1 кг в день

Наявність зайвих кілограм це результат сповільненого обміну речовин. Прискорити його можливо, але тільки при строгому і регулярному дотримання принципів правильного харчування. Ну і звичайно, головне, не переїдати.

Основа дієти

Основний сенс дієти полягає у вживанні одного кілограма продуктів в день складається з наступних компонентів:

 • Молочні продукти з низьким відсотком жирності 200 грам.
 • Злакові продукти або картопля 200 грам.
 • Пісне м’ясо або риба 100 грам.
 • Овочі в свіжому вигляді 300 грам.
 • Фрукти 200 грам.

При строгому дотриманні такого раціону забезпечується швидке схуднення, очищення організму і відновлення порушених обмінних процесів. Подібне поєднання і пропорції збагачують жіночий організм повним набором вітамінів, кальцію і білка, ну а схил в 1 кілограм у перший же день не просто порадує вас, а додасть енергії і стимулу до подальших дій.

Багато жінки мучаться питанням, як прибрати боки, змушуючи себе силою виконувати вправи для цих зон. Насправді потрібно просто придбати кухонні ваги і слідувати вказаним пропорцій у харчуванні. Згодом ви зможете визначати «на око» потрібний обсяг, але на перших порах краще користуватися вагами.

Характеристика використовуваних продуктів:

Склад дієти підібраний таким чином, що вона дозволяє прибрати боки за тиждень, але щоб ефект був більш вираженим, необхідно взяти до уваги деякі поради.

 • Свіжі фрукти — намагайтеся максимально урізноманітнити колірну гаму вживаних плодів. Асортимент фруктів дозволяє збагатити організм корисними речовинами в період обмежень. Робіть акцент на сезонні варіанти плодів, в них міститься найбільша концентрація вітамінів і мінералів.
 • Білки хорошої якості (м’ясо, риба, яйця) — цей елемент вимагає від організму достатніх енергетичних витрат, які він з успіхом черпає з жирових відкладень. До того ж, унікальний склад білків не трансформується згодом у жирові накопичення, будучи при цьому головним будівельним паливом для клітин та м’язів.
 • Молочні продукти — містять крім кальцію ще й вітамін Д, але для того, щоб швидше худнути потрібно вибирати ту продукцію, де міститься мінімальна кількість жиру.
 • Вуглеводи — в зазначеному обсязі вони не страшні для фігури, але мова йде тільки про складні представників цієї групи. До них відносяться злаки, цільнозернові хліба, боби або картоплю.
 • Овочі та зелень — ці продукти корисні в будь-якій кількості, але тільки якщо вони приготовані на пару, або подаються у свіжому вигляді. Під час цієї дієти потрібно обмежитися об’ємом в 300 грамів, але при звичайному харчуванні вони повинні займати більшу частину тарілки.
 • Більше вам не доведеться мучитися питанням, як схуднути за тиждень, досить просто підібрати собі меню відповідно до зазначених правил, і вже через сім днів ви і самі себе не впізнаєте!

  Добавить комментарий

  запис в діагностичні центри України
  Поле обязательно для заполнения
  Поле обязательно для заполнения
  Запис здійснюється через сервіс Лікарні