До питання про інтимної епіляції потрібно підходити серйозно

Гладка шкіра — доля досконалої жінки. Досконалості часом досягти непросто, особливо, якщо мова йде про догляд за інтимною сферою вашого тіла. Є маса способів видалити собі волосся в косметологічному салоні. Але якщо ви володієте обмеженим бюджетом, то більш економним рішенням буде епіляція глибокого бікіні в домашніх умовах. Давайте з повною серйозністю підійдемо до цієї процедури, щоб з’ясувати для себе, наскільки вона виправдана. А в кінці подивимося «живе» відео про те, як правильно робити епіляцію в делікатній зоні.

Голити або не голити?
Епіляція в інтимній зоні ділиться на два виду: епіляцію класичного і глибокого бікіні. Класичне бікіні робити простіше. Цей метод передбачає видалення тільки ті волосся, які виходять за межі трусиків. А ось глибоке бікіні зробити набагато складніше і болючіше. В процесі видаляють волосся з лобка, статевих губ і між сідниць.

Якщо розглядати гоління, як один із способів позбавлення від небажаного волосся в інтимній сфері, то можна зробити негативний висновок про його ефективність. Так, в домашніх умовах бритвений верстат у вас завжди під рукою, їм швидше й простіше скористатися, ніж всіма іншими засобами. Однак результат від його застосування триває одну добу, що незрівнянно з іншими методами.
Крем для депіляції
В домашніх умовах глибоке бікіні можна зробити за допомогою депіляційного крему. До складу такого засобу входять хімічні елементи, що сприяють руйнуванню волоса. Така процедура проходить абсолютно безболісно і дає результат до одного тижня. Потрібно тільки знати, як правильно її робити. На кожному тюбику з депіляційним кремом завжди присутня інструкція до застосування. Найголовніше, про що вам не треба забувати, так це про те, що засіб потрібно використовувати тільки за призначенням. Не можна робити епіляцію в інтимній області тим кремом, який призначається для ніг. Така практика приведе вас до подразнень і алергії на шкірі.
Епілятори
Епілятором називається електричний прилад, за допомогою якого відбувається видалення волосся з фолікулом. На відміну від бритви він не збриває волоски біля основи, а вириває їх разом з коренем. Таким епілятором зручно користуватися: він компактний і легкий, його легко можна взяти з собою в подорож. Результат від епіляції зони бікіні в домашніх умовах цим апаратом триває три-чотири тижні, але знайте, що ця процедура не з приємних. Робити її в делікатній зоні буде особливо болісно. Враховуйте це при виборі епілятора.

Зараз виробники пропонують три способи зменшення болю: за допомогою розтягування шкіри, її охолодження або масажу. Якщо ви володарка високого больового порогу чутливості, то ви напевно обійдетеся і звичайним епілятором без додаткової функції знеболювання. Так ви зможете правильно заощадити на своїй покупці.
Біоепіляція
Процедури ваксінг (епіляція воском) і шугарінга (цукром) зараз найбільш популярні. Готові суміші для цих методів видалення волосся можна придбати в спеціалізованих магазинах, а робити епіляцію в домашніх умовах. Для цього куплену масу розігрівають на водяній бані, або в спеціальному нагрівачі. Потім наносять товстим шаром на ділянки шкіри в зоні бікіні. Потім липкий шар зривається різким рухом проти росту волосся. Найчастіше — це робити дуже боляче. Але якщо перед епіляцією делікатній області правильно підготувати шкіру, то можна значно знизити неприємні відчуття.

Незадовго до інтимної зони епіляції в домашніх умовах треба розпарити шкіру, прийнявши ванну або гарячий душ. Після цього пори на шкірі розширяться, і виривати волосся буде не так боляче.

Маса для епіляції в області бікіні наноситься на маленькі ділянки. По-перше, відчуття будуть менш хворобливими, а по-друге, ви не залишите слідів від синців і синців.

Щоб зробити процедуру в домашніх умовах більш прийнятною, перед тим, як зривати липкий шар, натягніть шкіру. І пам’ятайте, що тягнути потрібно не вертикально вгору, а максимально паралельно по відношенню до епіліруемие області.

Ну і, в крайньому випадку, ви можете зробити собі процедуру знеболювання. Для цього придбайте місцевий анестетик, який застосовуйте на потрібній області, дотримуючись інструкції з використання.
Висновок
Сподіваємося, що вся описана тут інформація допоможе вам вибрати для себе найбільш вдалий і зручний спосіб видалення волосся. Але як кажуть: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути». На просторах Інтернету є безліч відео, яке знімали як новачки-аматори, так і професійні косметологи. Є навчальне відео про те, як приготувати цукрову пасту для шугарінга, правильно нагріти віск і т.д. В їх числі і відео-уроки, які найбільш детально розкривають всі етапи та особливості видалення волосся.

Існують також майстер-класи з техніки епіляції бікіні в домашніх умовах, які ви також зможете переглянути у форматі відео. Все це ви знайдете на жіночих онлайн-журналах, косметологічних сайтах, форумах про красу і здоров’я, а також блогах. Багато відгуків, корисної інформації та відео ви зможете відшукати в групах і спільнотах соціальних мереж.

Порада:
Якщо ви шукайте відеоматеріали в пошуковому рядку по темі «Епіляція» і не знаходите потрібні, то спробуйте ввести слово «епіляція», а «депіляція». Зараз ці поняття часто ототожнюють.

 

Нижче ми пропонуємо відео одного з можливих способів епіляції зони бікіні.

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні