Догляд за бровами після татуажу

Приймаючи рішення підкреслити або «відкоригувати» зовнішній вигляд своїх брів за допомогою перманентного макіяжу (татуаж), не зайвим буде запитати та на предмет подальшого догляду за цією важливою частиною особи, що зазнала «естетичному тюнінгу». Звичайно, майстер косметичного салону, який здійснює цю процедуру, зобов’язаний дати своїй клієнтці вичерпну інформацію, що стосується всіх тонкощів «післяопераційного» періоду. Але чи не краще заздалегідь дізнатися всі секрети «реабілітації» після проведення перманентного макіяжу? У чому конкретно полягає догляд за бровами після татуажу і як його робити з максимальною користю?

В першу чергу, слід усвідомити той факт, що татуаж в будь-якому випадку травматичний, тобто будуть мати місце реальні ушкодження шкірного покриву, який згодом регенерується. Виділяється перший час після нанесення татуажу сукровиця буде утворювати скоринки, від кількості і товщини яких залежить тривалість відновного періоду. Тому допускається видаляти її легкими промакувальними рухами за допомогою вологих серветок без спиртовмісних композицій. Набряк і деяка хворобливість можуть бути усунені за допомогою антигістамінних і болезаспокійливих засобів.

Починаючи з того самого дня, коли був проведений перманентний макіяж, необхідно змащувати брови ранозагоювальну і антисептичним кремом (цілком підійде звичайний «Рятувальник» або «Пантенол»). Робиться це кілька разів в день (запобігаючи пересихання), стерильними ватними паличками. Дану процедуру слід проводити обережно, щоб не пошкодити утворювались скоринки. Головний нюанс, що визначає догляд за бровами після татуажу — ні в якому разі не допустити передчасного «насильницького» видалення цих самих кірочок. Це загрожує відторгненням фарбувального пігменту з верхніх шарів шкіри — лінія брови вийде зі своєрідними дефектами, «пропусками». Все має відбутися природним шляхом.

Умиватися краще не більше двох разів на добу кип’яченою водою, намагаючись не надто мочити ділянку брів. Після водних процедур брови слід легко промокнути м’яким рушником. Неприпустимі будь-які механічні дії (не терти, не чесати, не заклеювати місця татуажу), застосування спиртовмісних речовин, косметики. Перші два тижні після процедури доведеться відмовитися від відвідування солярію (необхідно також захищати область нанесення перманентного макіяжу від сонячних променів), тренажерного залу, сауни, басейну або відкритого водоймища. Однаково шкідливо рясне потовиділення особи і його переохолодження, принаймні, перші дні після косметичної операції. Догляд за бровами після татуажу передбачає застосування кремів з високим рівнем SPF-захисту, причому не тільки в перший час, а постійно. Це дозволить зберегти отриманий ефект значно довше.

Після відновного періоду, але не раніше, ніж через місяць і не пізніше півроку), можливе проведення корекції, яка дозволить усунути будь-які недоліки татуажу брів. Але це не є абсолютною необхідністю — цілком можливо, вас повністю влаштує початковий результат.

 

Добавить комментарий

запис в діагностичні центри України
Поле обязательно для заполнения
Поле обязательно для заполнения
Запис здійснюється через сервіс Лікарні